Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Yendif video share zarovnání obsahu

24. dub 2021 21:33 #144237
Dobrý den, chtěl bych poradit s rozšířením Yendif video share. Videa i kategorie se zobrazují bez zarovnání, i když mám nastaveno 3x3 nebo 3X4 na stránce. Vždycky vidím na prvním řádku dvě videa, na druhém jedno odskočené a tak se to pořád opakuje. Viz
Yendif video share
Stejně se to chová při zobrazení kategorií i videí.
Mohl by mi někdo poradit, jak docílit korektního zarovnání. Případně existuje nějaká lepší video galerie než tato? Moc díky

24. dub 2021 22:01 #144239
Odpověď od Bong
Moderátor
A co když máte 2x2, tak je to srovnané?

Prostě se videa vedle sebe nevejdou. Zkuste se podívat do nastavení jestli tam kromě počtu videí v řádku není také nastavení velikosti videa (náhledu videa), velikosti boxu okolo videa a podobně...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

24. dub 2021 22:07 #144240
Odpověď od Jakub
Uživatel
Dobrý večer, to jsem všechno zkoušel, ale beze změny. Klidně můžou být i dvě videa na řádek. Spíše mi jde o to, proč druhý řádek je s takovým odskokem a videa nejsou zarovnaná pod sebou. Když zveřejním například 4 kategorie (nebo videa), tak se to chová takto:
igorondricek.cz/videogalerie/showreel

24. dub 2021 22:32 #144241
Odpověď od Bong
Moderátor
Tak vyměňte šablonu. Nebo si alespoň upravte šířku .row-fluid .span4 v template.css

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. dub 2021 13:02 #144248
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Řešíte nějaké zarovnání videí a přitom google ani ty stránky nenačte:
igorondricek.cz/videogalerie/showreel

Lighthouse returned error: FAILED_DOCUMENT_REQUEST. Lighthouse was unable to reliably load the page you requested. Make sure you are testing the correct URL and that the server is properly responding to all requests. (Details: net::ERR_TIMED_OUT)

Nechápu proč mám čekat 10 a více sekund na to aby se mi načetl web (z toho 5 sekund na obrázek videa Mamon).
Zaměřte se na to co je důležité, zvlášť pokud ten web je pro zákazníka a ne pro osobní potřebu.
Zatím to vypadá že Google Váš web nebude vůbec indexovat, protože ho ani nenačte.

A neplácejte do administrace rozšíření za rozšířením, jenom vytváříte další chyby a zpomalujete web.
JS pro Yendif share je 4 roky starý, určitě existují novější rozšíření.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

26. dub 2021 10:44 #144254
Odpověď od Bong
Moderátor
Já se přidám. Videogalerii z Youtube si snadno vytvoříte třeba v Phoca Gallery, kterou už tam máte. Není potřeba na všechno cpát nová rozšíření.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum