Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

VYŘEŠENO Prosba o pomoc - nemohu se dostat do administrace Error 503

15. dub 2021 14:03 - 16. dub 2021 08:19 #144197
VYŘEŠENO DÍKY HOSTINGU.
POPROSÍM ADMINA O SMAZÁNÍ PŘISPĚVKU, nejde mi nikde smazat, ať to tady zbytečně nezabírá prostor.
Děkuji.


Zdravím všechny,
zjistil jsem dnes ráno, že se nemohu přihlásit do administrace Joomla. Udělal jsem vše co se svými znalostmi svedu a rád bych poprosil, zda by mi někdo neposkytl pomoc, samozřejmě placenou.

Jedná se o stránky www.ab....cz. Je to funkční e-shop s provozem a už začínáme mít problém se zákazníky. Stránky jedou, ale tak nějak na tři válce. Do administrace se nedostanu vůbec. Vše běželo naprosto bez problémů, nevím co to mohlo způsobit.

Hlásí mi to toto:

Služba není dostupná!
Server dočasně nemůže zpracovat Váš požadavek kvůli údržbě nebo kapacitním problémům. Zkuste to, prosím, později.

Pokud si myslíte, že toto je chyba serveru, kontaktujte, prosím, webmastera.

Error 503
www.ab....cz.
Apache/2.4.38 (Debian)



Co jsem udělal:
1. Postupně jsem vrátil tři zálohy z období, kdy bylo vše v pořádku ale nepomohlo.

2. Kontaktoval výrobce pluginu, který jsem jako poslední upgradovat a dostal toto:

Your site is returning 503 (Service Temporary Unavailable) error when against all json requests.

Check this link for example - www.ab....cz./index.php?option=com_v...1235&_=1618485609770 OR check this standard Joomla one - www.ab....cz./index.php?option=com_ajax&format=json

VirtueMart's add to cart function can not work if json requests are not allowed.

It looks like a server issue. For verification, switch to some other template you want and check.


3. Kontaktoval jsem support na hostingu a dostal toto:

Dobrý den

co jsme proverovali mate tam nejaky fatal.log www.ab....cz/fatal.log plný chyb. Takže je nejspíše pořeba odstratnit plugin, ktery tam generuje ty chybovky.
.



Předem velice děkuji za reakce.
Vladimír

15. dub 2021 17:51 #144198
Odpověď od Cony
Moderátor
Spíš písněte v čem to bylo, ať to tu naopak zůstane viset a někdo se v budoucnu třeba přiučí...

19. dub 2021 11:34 #144215
Odpověď od Vladimír
Nováček
Nevím, v čem to bylo.
Vylučovací metodou jsem došel k tomu, že to musí být někde na serveru.
Řešil jsem to tedy se supportem hostingu. Zkoumali to asi dvě hodiny a pak najednou byly stránky zase funkční.
Učinil jsem dotaz, čím to bylo a sdělili mi, že nakonec restartovali webový server Apache-fpm a že se to potom rozeběhlo. Patrně tam prý zůstal zaseknutý nějaký proces. Pak to ještě 24 hodin logovali, ale už se nic dalšího nepřihodilo.

Powered by Fórum