Přihlásit se

Jak se verzuji soubory ccs

22. bře 2021 14:52 #144020 od skublik
Jak se verzuji soubory ccs vytvořil uživatel skublik
ja mam v editaci tento soubor:
ok99.cz/web/templates/ok99hradeckralove/css/custom.css

ten zbesile edituji a donedavna to fungovalo

ted to leze na
ok99.cz/web/templates/ok99hradeckralove/...69000fa26dd29245e7dc

nevim kde jsou ulozeny ty zmeny, lepe receno, jak dosahnout aby se zase projevovali veci pridane do ccs souboru

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

22. bře 2021 14:59 #144021 od Kraki
Odpověď od Kraki
Mám Jawu 350, opravujem ju TU a všetky opravy mi fungovali. Teraz ju opravujem TAM a nič mi nefunguje. Neviete, kde som ju predtým opravoval, tak že mi TU všetko fungovalo?

???

22. bře 2021 15:04 #144022 od skublik
Odpověď od skublik
tak dekuji za hodnotnou odpoved, tak nejak ji chapu a takto jsem to vnimal i pred tim.

Nicmene to neresi moji zakladni neznalost, proc a jak k tomu doslo a kde se to uklada.

V editaci pres joomla/sdmin se dostavam pouze do custom.css
kde se tedy bere puvodni verze a jak zajistim abych zase videl na puvodni soubor

22. bře 2021 15:13 #144023 od H13
Odpověď od H13
Příčin může být několik, ale pro zjištění by to chtělo více detailnějších informací.

Mezi základní příčinu, když někdo něco edituje a na stránkách se pořád zobrazuje starší/původní verze, je cache. Ať už v systému samotném, nebo někdy i v prohlížeči.

Phoca Gallery - [url] www.phoca.cz/phocagallery [/url] - obrázková galerie (Joomla!)
Phoca Guestbook - [url] www.phoca.cz/phocaguestbook [/url] - kniha návštěv (Joomla!)
Phoca Download - [url] www.phoca.cz/phocadownload [/url] - stahování souborů (Joomla!)
Phoca Cart - [url] www.phoca.cz/phocacart [/url] - e-shop,...

22. bře 2021 15:31 #144024 od skublik
Odpověď od skublik
Diky, tak jsem za blba:) ,

Cache opravdu zabrala. Na obhajobu dobu s tim delam bez nutnosti promazat cache a najednou dnes to vubec nereagovalo ...

diky!!

22. bře 2021 15:47 - 22. bře 2021 15:47 #144025 od Bong
Odpověď od Bong
Jestli si chcete ušetřit podobné starosti s cache, můžete použít plugin Cache Cleaner . I ve free verzi je možné nastavit automatické čištění cache ihned třeba po uložení změn v editoru. Takže odpadnou podobné problémky.

Před chvilkou dokonce byla zveřejněna upravená čeština pro toto rozšíření: www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/226-r...r-labs-cache-cleaner

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.