Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Chyba 500 a košík

20. úno 2021 15:38 #143774
Odpověď od Lida
Uživatel
ještě mě napadá, jestli to nemůže být v šabloně, jestli se dá i nějak aktualizovat šablona.

20. úno 2021 15:54 #143775
Odpověď od Cony
Moderátor
- pokud to hází chybu 500 v administraci, šablonou stránek to nebude, v administraci předpokládám používáte výchozí šablonu?
- ten výpis co posíláte, je jen debug výpis, nic moc neříká, zřejmě jste v nastavení VM zapla výpis ladících informací
- gransy hosting neznám, ale nemá také nějaké "magické tlačítko" na úpravu práv souborů a složek? Zkuste v jejich administrace pohledat něco ve smyslu "Oprava práv souborů"
- nastavení dopravy spíš vypadá, že tam máte nějaké omezení např. na PSČ, zemi, výši objednávky nebo pod. Proto se žádná z metod nenabízí. Zveřejněné ty způsoby dopravy máte? (standardně VM zakládá způsoby se "Stav" na Ne, tzn. jsou neaktivní).
- v hlavní konfiguraci Joomly zkuste zapnout Chybová hlášení na Vývoj, a pak zkuste ty články, mělo by to ukázat nějakou chybu. Popř. jestli hosting zpřístupňuje error logy, tak chyba by měla být tam.
- šablonu používáte beez3, to je jedna ze základních šablon dodávaných s Joomlou, ale trochu historičtějšího rázu. Aktualizuje se tedy s Joomlou. Zkusil bych ale spíš přepnout na šablonu Protostar, ta je také v základu, a myslím že výsledek bude zajímavější.
Poděkovali: Lida

20. úno 2021 18:45 #143776
Odpověď od Lida
Uživatel
super, skvělé, teď jsem postupovala dle Vašich kroků, pes u dopravy byl zakopaný v nastaveních zeme a měny a vymazala jsem skupiny, měny - omezení u způsobů. Díky díky moc!:woohoo: :cheer:

Teď ještě zápasím s tím, že se mi neudělá celkový součet doprava a platba.

No a další oříšek pro mě bude paypal a stažení zásilkovny, aby fungovala jak má.:woohoo:

Ještě jdu na články, jestli se to opraví.

20. úno 2021 18:58 #143777
Odpověď od Cony
Moderátor
Paypal platební plugin je v základu VM, mělo by stačit jej aktivovat, přidat způsob platby a nastavit vše potřebné + nastavit účet na Paypalu.

Pro zásilkovnu budete potřebovat nějaký plugin dokoupit. Mrkněte na plugin od byPV .
Poděkovali: Lida

20. úno 2021 21:00 #143778
Odpověď od Lida
Uživatel
pardon, web hosting mám na g-hosting

20. úno 2021 22:31 #143779
Odpověď od Lida
Uživatel
udělala jsem v Joomle i přepnutí na vývoj. Články stále hází chybu.
Stále mi nefunguje tlačítko v koši pro dokončení objednávky. Vím, že kdysi jsem dohledala nastavení toho tlačítka někde a jak se bude nazývat, Teď ne.
Když dám v modulech - Nákupní košík - modul - možnosti - Zobrazit cenu produktu? (aby se zobrazovala v košiku) nemá to žádnou možnost volby.

Powered by Fórum