Phoca Cart - verze 3.5.5 Beta vydána

H13
07. pro 2020 00:54 - 07. pro 2020 00:59 #143355
Ahoj,

byla vydána nová verze Phoca Cart - verze 3.5.5 Beta - je to testovací verze, tedy zkoušet jen na stránkách určených pro testy.

www.phoca.cz/news/1111-phoca-cart-version-3-5-5-beta-released


Mezi nejdůležitější novinky patří:

1) Je zde nový parametr pro zobrazení produktů ze všech podkategorií v zobrazení kategorií. To znamená, že v zobrazení kategorie (Category View) nebudou zobrazeny pouze produkty z aktuální kategorie, ale všechny produkty ze všech podkategorií této kategorie. Například: notebook lze zobrazit v kategorii Notebooky, ale také v nadřazené kategorii Počítače.

2) Je zde nová možnost zobrazení Layout pluginů v zobrazení kategorií nebo položek. To znamená, že výstup těchto zobrazení lze zcela změnit pomocí Layout pluginů.

Příklad - na následujícím obrázku se zobrazí standardní zobrazení kategorie:Demo: www.phoca.cz/restaurantmenudemo/cs/phoca-cart/2-main-course

Pomocí Layout pluginu lze tento výstup změnit, viz obrázek:Demo: www.phoca.cz/restaurantmenudemo/cs/phoca-cart-order-items

3) Proměnné, které se zobrazují v e-mailech nebo popisech, mohou mít více formátů. Příklad: V předchozí verzi bylo možné zobrazit křestní jméno pouze jako následující proměnnou:

{b_name_first} ... Zobrazí se křestní jméno nastavené na fakturační adrese.
{s_name_first} ... Zobrazí se křestní jméno nastavené v dodací adrese.

Od verze 3.5 lze používat následující formáty:

{b_name_first} ... Zobrazí se křestní jméno nastavené na fakturační adrese.
{s_name_first} ... Zobrazí se křestní jméno nastavené v dodací adrese.
{bs_name_first} ... Zobrazí se křestní jméno nastavené na fakturační adrese. Pokud neexistuje, zobrazí se křestní jméno nastavené v dodací adrese.
{sb_name_first} ... Zobrazí se křestní jméno nastavené v dodací adrese. Pokud neexistuje, zobrazí se křestní jméno nastavené na fakturační adrese.

(b ... billing - fakturační adresa, s ... shipping - dodací adresa)

I pravidla pro dopravu a platby pro zemi nebo region zahrnují tento typ parametrů (pokud je prázdný, pak dodací adresa, pokud je prázdný, pak fakturační adresa)

4) Nyní je možné v administraci změnit (přidat, odebrat) sloupce v seznamu produktů. Pomocí parametru "Sloupce - seznam produktů (správa)" můžete vybrat, které sloupce se budou zobrazovat, ale i které lze upravovat na místě (platí pro textová pole nebo pole type textarea) a lze také nastavit pořadí sloupcůViz video (od času: 4:10)


5) Zobrazení konkrétní kategorie nebo kategorií lze vynutit parametrem menu odkazu "Vynutit kategorii" v zobrazení položek (Items View).


Za testování a případný feedback budu rád. Děkuji.

Phoca Gallery - http://www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie (Joomla!)
Phoca Guestbook - http://www.phoca.cz/phocaguestbook - kniha návštěv (Joomla!)
Phoca Download - http://www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů (Joomla!)
Phoca Cart - http://www.phoca.cz/phocacart - e-shop,...
Poděkovali: Cony, Cufe, Bong, zpetr, Martin70

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.