Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomsport

15. říj 2020 13:31 #143055
Joomsport od Honza85
Začátečník
Dobrý den, potřeboval bych poradit jestli nevíte o nějakém programu a nebo zlepšovaku. Na můj problém. Mám webové stránky www.kamosi-sportliga.sk tam mam nainstalovany program od joomsport. Dopracoval jsem se k tomu že si hráč může zapsat výsledek na našich stránkách ale je tam problém ze ten hráč může vymazat ten zápas pomocou červeného křížku když zapisuje výsledek. Jde to prosím nějak zakázat aby hráč nemohl vymazat zapas. Jinak se může stát že mi to může někdo dělat úmyslně. Potřebuji to prostě zakázat. Ještě mám jeden problém který potřebuji vyřešit. Potřebuji nastavit u zápasu nějakou poznámku nebo něco podobného kde hráč uvidí když bude chtít zapsat výsledek nebo když se podívá na zápas v administraci kontakt na hráče (email a telefoni číslo) jenom na toho s kterým má zápas. Vím že to jde udělat u profilu hráče že tam může mít email a telefoni číslo ale to pak uvidí každý jeden hráč který bude mít přístup do administrace. To se pak může stát že jeden hráč může vidět všechny kontakty v administraci (když bude vidět u profilu kontakt hráče) a může mi je lechce ukrást. Potreboval bych to nejak udělat.

Umim si predstavit pouze nejaky doprogramovani funkcionality do joomsport a nebo najit nejaké jiné řešení.
Je to kvůli tomu že každý týden losuji nové kolo a rozesilam email každému hráčovi zvlášť o jeho novém súperovi. Je to strašne pracne. Není na to nějaký program nebo nejlepší nějaká poznámka do zápasu kterou uvidí jenom hráči co mají medzi sebou zápas?
Přílohy:

16. říj 2020 08:20 #143062
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Forum asi nebude to pravé místo na custom úpravy

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

16. říj 2020 09:12 #143063
Odpověď od Honza85
Začátečník
Můžete mi prosím poradit kde mám napsat?

16. říj 2020 09:34 #143064
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Váš příspěvek je zařazen v kategorii Joomla 4 (již brzy) / Hlavní diskuze k Joomla 4 / Joomsport

To mi hlava nebere, vy už máte Joomla4?
Zde na Foru není kategorie "Chci si objednat práci od vývojáře", z povahy portálu jako takového.

Takže napište výrobci zda Vám úpravu za úplatu neudělá nebo si objednejte samostatného vývojáře nebo firmu co se zabývá úpravou webů na Joomla (hlavně vývojem aplikací - klikat v administraci umí kde kdo - aspoň si to o sobě myslí).

Kde si je objednat, nevím, já to nevyužívám, ale jsou na to specializované portály...
Kvalitu dodavatelů ale bohužel zjistíte vlastní zkušeností.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

16. říj 2020 12:26 - 16. říj 2020 12:29 #143066
Odpověď od Linelabcz
Admin

Rudolf napsal: Forum asi nebude to pravé místo na custom úpravy


Naopak, fórum je to pravé místo.

Zkuste jednoduše pomocí CSS zápisu display:none červený křížek skrýt to pro začátek. Když dáte odkaz na konkrétní stránku, napíšu vám přesně jak na to. Samozřejmě to lze řešit i jinak.

16. říj 2020 12:28 - 16. říj 2020 12:34 #143067
Odpověď od Linelabcz
Admin

Rudolf napsal: Váš příspěvek je zařazen v kategorii Joomla 4 (již brzy) / Hlavní diskuze k Joomla 4 / Joomsport

To mi hlava nebere, vy už máte Joomla4?
Zde na Foru není kategorie "Chci si objednat práci od vývojáře", z povahy portálu jako takového.

Takže napište výrobci zda Vám úpravu za úplatu neudělá nebo si objednejte samostatného vývojáře nebo firmu co se zabývá úpravou webů na Joomla (hlavně vývojem aplikací - klikat v administraci umí kde kdo - aspoň si to o sobě myslí).

Kde si je objednat, nevím, já to nevyužívám, ale jsou na to specializované portály...
Kvalitu dodavatelů ale bohužel zjistíte vlastní zkušeností.


Rudo, jestli nemáš jak poradit, lépe bude když nebudeš reagovat vůbec. Fórum tady není od toho, abychom uživatele poučovali a dělali z nich hlupáky. Ne každý provozuje komerční projekt, může to být klidně někdo, kdo spravuje svoje osobní stránky a prostě neví, potřebuje radu. Díky.

Powered by Fórum