Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

SLEVY

19. čvc 2020 10:32 #142710
SLEVY od marvays
Návštěvník
Obvykle toto téma zakládám na Černý pátek, ale díky covid-19 se sem tam najde nějaká ta slevička, kterou chce autor rozšíření nalákat zákazníky.

Třeba se to bude někomu taky hodit :)

Tassos Marinos - Developer of Joomla Extensions
https://www.tassos.gr
  • EngageBox
  • Google Structured Data
  • a další . . .

LIMITED SALE 20% off any Tassos.gr extension. Coupon code ABCEKDJUEO

22. čvc 2020 00:20 #142720
Odpověď od Cony
Moderátor
AcyMailing

25% COUPON CODE : BON_VOYAGE

22. čvc 2020 02:46 #142721
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
to Cony:

Tam je spíše zajímavé, že mohu komunikovat s vývojáři na slacku a zpřístupní github repo.
Upgradovat pluginy na v6 je děs a běs, díky tomu, že pluginy již nemají xml, protože musí být kompatibilní s WP.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

22. čvc 2020 11:31 #142722
Odpověď od Cony
Moderátor
Je pravda že z AcyMailing 6 zrovna odvázanej nejsem :/ Holt Joomla komunita není tak ekonomicky silná jako Wordpressí, Akeeba už má taky verze pro WP, VM se k tomu snaží směrovat...

22. čvc 2020 16:32 #142724
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

VM se k tomu snaží směrovat...


Již 5 let od doby co začal cpát do kódu všechny funkce Joomla jako vm_funkce. Nevím koho chce jako ecommerce porazit, prošvihl dobu :D

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

22. čvc 2020 22:59 - 22. čvc 2020 23:00 #142725
Odpověď od H13
Admin
Když mluvíš o vm_funkcích, ještě teď se třesu, když jsem asi tak před 12 lety něco pro VM dělal a musel jsem při instalaci ukládat jména funkcí do databáze:

Code:
$q="SELECT function_name FROM #__{vm}_function WHERE function_name = 'obliterateDelivery' AND module_id = ".$module_id; $db->query($q); $db->next_record(); if($db->f('function_name') == 'obliterateDelivery') { echo '<p style="color:#008000">ObliterateDelivery function found ... OK</p>'; } else { $q="INSERT INTO `#__{vm}_function` (`module_id`, `function_name`, `function_class`, `function_method`, `function_description`, `function_perms`) VALUES (".$module_id.",'obliterateDelivery','ps_delivery','obliterate','Obliterate a delivery','admin,storeadmin')"; $db->query($q); echo '<p style="color:#008000">ObliterateDelivery function installed ... OK</p>'; }

Doteď jsem to nepochopil. Pokud jsi vytvořil nějakou funkci ve VM, nefungovala, dokud nebylo její jméno uložený v databázi. Omluvou pro tuto zběsilost bylo to, že to byla pravděpodobně nějaká zastaralá technika zděděná z phpShopu (pokud ne, raději mi to ani neříkejte ať mám klidné spaní :-) )

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum