Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Search - jDownloads

28. bře 2020 14:13 #141978
Search - jDownloads od Miroslav Čábelka
Návštěvník
Dobrý den,
provozuji obecní web (Joomla 3.9.16), na kterém využívám komponentu jDownloads 3.2.66. Z nějakého důvodu mi nefunguje vyhledávání.
Viz kliknutí na "Vyhledat" na www.obec-krakovany.cz/uredni-deska/category/3-edeska

Plugin Search - jDownloads je povolen s "Public" přístupem.

Nemáte někdo nápad, kde by mohl být problém?

Díky.

28. bře 2020 20:21 - 28. bře 2020 20:30 #141982
Odpověď od Bong
Moderátor
Ten plugin s tím nemá nic společného, ten vyhledávání v položkách jDownloads umožňuje. Funguje normálně, zkuste si vyhledávat ve vašem hlavním políčku vyhledávání nahoře na stránkách...

Použití stránky vyhledávání jDownloads, podle všeho, vyžaduje přihlášení, takže prostě někde v nastavení (komponenta, položka menu, atd, atd...) máte nastaven přístup minimálně pro registrované.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

30. bře 2020 11:07 #141996
Odpověď od Miroslav Čábelka
Návštěvník
Díky,
všude, kde to jde mám nastaveno oprávnění "Public". A i když jsem přihlášen jako SuperUser, tak vyhledávání nefunguje.
Možná by mohl být problém se šablonou protostarplus, kterou používám, ale ani zde nevidím problém. No zkusím ještě pohledat.

30. bře 2020 11:55 #141997
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste základní šablonu.
Zkuste prohledat položky menu (i v koši), zda tam není vyhledávání jDownloads. A nebo naopak položku menu vyhledávání jDownloads vytvořit (když to pomůže, můžete ji nastavit třeba jako skrytou).

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

30. bře 2020 13:19 #142000
Odpověď od Miroslav Čábelka
Návštěvník
Tak problém bude v šabloně. Když jsem vyzkoušel přepnout na jinou šablonu, tak tam jDownloads funguje.
Pod šablonou protostarplus ne. Zkusím popátrat v nastavení šablony. Díky.

Powered by Fórum