VM - zobrazení základní ceny

marvays
31. led 2020 16:01 #141645
Čest práci.
Řeším problém. Klient není plátce DPH. Takže všechny ceny jsou bez daně. Když je zboží ve slevě, tak neumím u ceny zobrazit původní cenu a ve stylech ji přeškrtnout. Tahle cena se zobrazí jen u plátce DPH, protože je asi na DPH vázaná. Už i podle překladu.

Umím zobrazit pouze základní cenu, takže u slevněného produktu vidím aktuální prodejní cenu se slevou, pak výši slevy a přeškrtnutou základní cenu. Ale onu přešktntutou mi to zobrazuje u všech produktů . . . tudíž i u produktu, kde sleva není. A to samozřejmě nechci, protože . . . .

Dá se to nějak vyřešit?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od marvays
31. led 2020 16:03 #141646
Jen upřesním, že v emailu se shrnutím objednávky to tu přeškrtnutou cenu zobrazí. I v online verzi souhrnu objednávky. Ale na stránce ani boha :(

Odpověď od Linelabcz
31. led 2020 18:55 #141650
Určitě snadno přes css. Každý typ ceny má class jako "PricesalesPrice" , "PricebasePriceWithTax"

Takže něco jako:
.price-crossed .cena1 {
text-decoration: none;
}

.price-crossed .cena2 {
    text-decoration: line-through;
}

Odpověď od marvays
31. led 2020 19:59 #141652
Špatně jste mě pochopil. Já to schovat umím. Ale jak to schovat jen na produktu bez slevy? To asi csskem nebude možné. Asi to bude třeba řešit v template podmínkou. O php vím prd, ale když může být podmínkou schovávana cena bez slevy s daní, tak přeci musí jít vytunit tímhle způsobem i základní cena bez daně. Nebo se pletu?