Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

VM - zobrazení základní ceny

31. led 2020 16:01 #141645
VM - zobrazení základní ceny od marvays
Návštěvník
Čest práci.
Řeším problém. Klient není plátce DPH. Takže všechny ceny jsou bez daně. Když je zboží ve slevě, tak neumím u ceny zobrazit původní cenu a ve stylech ji přeškrtnout. Tahle cena se zobrazí jen u plátce DPH, protože je asi na DPH vázaná. Už i podle překladu.

Umím zobrazit pouze základní cenu, takže u slevněného produktu vidím aktuální prodejní cenu se slevou, pak výši slevy a přeškrtnutou základní cenu. Ale onu přešktntutou mi to zobrazuje u všech produktů . . . tudíž i u produktu, kde sleva není. A to samozřejmě nechci, protože . . . .

Dá se to nějak vyřešit?

31. led 2020 16:03 #141646
Odpověď od marvays
Návštěvník
Jen upřesním, že v emailu se shrnutím objednávky to tu přeškrtnutou cenu zobrazí. I v online verzi souhrnu objednávky. Ale na stránce ani boha :(

31. led 2020 18:55 #141650
Odpověď od Linelabcz
Admin
Určitě snadno přes css. Každý typ ceny má class jako "PricesalesPrice" , "PricebasePriceWithTax"

Takže něco jako:
Code:
.price-crossed .cena1 { text-decoration: none; } .price-crossed .cena2 { text-decoration: line-through; }

31. led 2020 19:59 #141652
Odpověď od marvays
Návštěvník
Špatně jste mě pochopil. Já to schovat umím. Ale jak to schovat jen na produktu bez slevy? To asi csskem nebude možné. Asi to bude třeba řešit v template podmínkou. O php vím prd, ale když může být podmínkou schovávana cena bez slevy s daní, tak přeci musí jít vytunit tímhle způsobem i základní cena bez daně. Nebo se pletu?

Powered by Fórum