Sportovní komponenta

sportovnioddily
06. led 2020 10:03 #141448
Ahoj,

mám sportovní web založenou na Joomla 2.5 a v ní komponentu JoomLeague. Nyní bych chtěl udělat upgrade na novější verzi. Máte nějakou osvědčenou komponentu kterou použít?

Jedná se o sport Fotbal, Hokej, Tenis a Basketbal.

Děkuji za věcné názory.

Petr

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Cufe
06. led 2020 10:46 #141449
Vyvíjí se nová komponenta (dokonce v ČR), která má JoomlaLegue nahradit, ale nejspíš si budete muset ještě počkat, více info, jaký je stav vývoje, nevím.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Bong
06. led 2020 12:20 - 06. led 2020 12:37 #141451
Ano. Ve vývoji je česká náhrada sportovní komponenty a modulů Klucon Sport. Měla by být k dispozici v tomto roce.

Je vyvíjena pro novou Joomla 4. S tím zřejmě souvisí i pomalejší postup vývoje. Momentálně se čeká alespoň na vydání betaverze Joomla 4.

Pokud můžu radit, ponechte si JoomLeague na Joomla 2.5. Jestli máte Joomlu zaktualizovanou na poslední verzi + opravné patche, neměl by být s provozem problém.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od klucon
06. led 2020 12:52 #141452
Já myslím, že dva výše zveřejněné příspěvky to shrnuly dokonale.

Migrace z JL by měla být jednoduchá.. v podstatě bude stačit zkopírovat databázi, přepsat #__joomleague_ na #__kluconsport_ a nahrát do databáze..

Co by tam mělo přibýt, tak řádky v tabulkách na Custom Fields (vlastní pole), dále generátor zápasu podle bergerových tabulek (využívají to ve fotbale i v hokeji) a další funkce, které si myslím, že jsou důležité pro potřeby sportovních klubů.

Jak psal Bong, je to dělané pro Joomla! 4, tudíž nebude žádná zpětná kompatibilita s Joomla! 3 a v současné době spíše čekám na betaverzi, protože očekávám ještě určité změny oproti Alpha 12.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.