Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Heureka XML feed

05. pro 2019 15:56 #141284
Heureka XML feed od Martin70
Zkušený uživatel
Ahoj, mám dotaz. Dělám web pro firmu prodávající střešní krytiny a nyní by chtěli udělat něco na "doprodej zbytků skladu". Zbyde jim třeba 50ks střešních tašek Bramac tak to nabídnou se slevou aby se toho zbavili. Položek bude prý max. 20-30, tak jsem myslel že to normálně vyřeším jako články s obrázkem a tabulkou, žádný shop. Jenomže nyní jejich markeťák požaduje propojení na Heuréku.

DOTAZ:
Jak nejjednodušeji toho docílit? Nemám s shopy a Heurékou žádné zkušenosti. Virtuemart neznám a bylo by to asi zbytečně složité kvůli 30 položkám. Napadá mě zkusit Phoca cart. Nebo máte někdo nějaký jiný tip? Díky.

05. pro 2019 22:06 #141285
Odpověď od Linelabcz
Admin
Ahoj, Phoca Cart je skvělá volba. XML feed pro Heureku má, pokud se nepletu, už v základní instalaci.

13. kvě 2020 14:34 #142337
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Ahoj. Ve Phoca Cart 3.5.1 nemám v XML kanálech Heuréku. Netušíte někdo čím to je? Něco jsem opomněl při instalaci? Na webu phoca.cz nevidím nikde že bych si to stáhl a doinstaloval. Díky.

13. kvě 2020 20:15 #142343
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, Heureka je součástí balíčku demo data. Heureka nepotřeje žádný plugin, tedy lze ji "naklikat" v core Phoca Cartu. Zboží.cz a Google Merchant mají pluginy.


Toto je SQL dotaz pro přidání základního nastavení Heureky:
Code:
INSERT INTO `jos_phocacart_feeds` ( `title`, `alias`, `description`, `header`, `footer`, `root`, `item`, `item_params`, `feed_params`, `published`, `checked_out`, `checked_out_time`, `ordering`, `date`, `type`, `language`) VALUES ( 'Heureka', 'heureka', '', '<?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?>', '', 'SHOP', 'SHOPITEM', '{"item_id":"ITEM_ID","item_title":"PRODUCTNAME","item_title_extended":"","item_sku":"","item_EAN":"EAN","item_description_short":"DESCRIPTION","item_description_long":"","item_url":"URL","item_url_image":"IMGURL","item_url_video":"VIDEO_URL","item_manufacturer":"MANUFACTURER","item_category":"","feed_category":"CATEGORYTEXT","item_original_price_with_vat":"","item_original_price_without_vat":"","item_final_price_with_vat":"PRICE_VAT","item_final_price_without_vat":"","item_vat":"","item_currency":"","item_stock":"","item_delivery_date":"DELIVERY_DATE","feed_delivery_date":"","item_attribute":"PARAM","item_attribute_name":"PARAM_NAME","item_attribute_value":"VAL"}', '{"export_published_only":"1","export_in_stock_only":"0","export_price_only":"1","strip_html_tags_desc":"1","display_attributes":"0","item_limit":"","item_ordering":"1","category_ordering":"0"}', 1, 0, '0000-00-00 00:00:00', 1, '0000-00-00 00:00:00', 0, '*');

Samozřejmě #__ je zapotřebí zaměnit za vlastní prefix (neobsahuje ID, vytvoří se automaticky - pomocí autoincrement).



Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

13. kvě 2020 21:37 - 13. kvě 2020 21:39 #142344
Odpověď od Linelabcz
Admin
Google Nákupy součástí nejsou ale můžete použít:



Přílohy:

15. kvě 2020 08:01 #142377
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel

H13 napsal: Ahoj, Heureka je součástí balíčku demo data. Heureka nepotřeje žádný plugin, tedy lze ji "naklikat" v core Phoca Cartu.

Díky. Už mi to je jasné. Já právě v jedné instalaci Heuréku měl a v druhé ne a nedošlo mi že to bylo součástí demo dat, která jsem v té druhé instalaci neinstaloval. Dík.

Powered by Fórum