Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

hledání

10. lis 2019 10:42 #141062
hledání od Milan
Pokročilý uživatel
Přeji pěkný den, prosím o radu. Na stránkách mám vyhledávací políčko. Bohužel mi nic na stránkách nevyhledá. Projel jsem veškerá nastavení a nic nepomáhá. Nevíte prosím čím by to mohlo být?

Děkuji Milan

10. lis 2019 14:16 #141063
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
No nevím jak ostatní, ale já vám pod ruce ani na monitor nevidím. Ani neznám adresu kde to provozujete. Tekže těžko tušit, jen snad máte vyhledávání vůbec povolené a jaké? myslím pluginy.

10. lis 2019 16:07 #141064
Odpověď od Cufe
Admin
Snad Milanovi pomůže část 1.d.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

10. lis 2019 17:52 #141065
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

Přeji pěkný den, prosím o radu. Na stránkách mám vyhledávací políčko. Bohužel mi nic na stránkách nevyhledá. Projel jsem veškerá nastavení a nic nepomáhá. Nevíte prosím čím by to mohlo být?


Přeji pěkný den, prosím o radu. Na telefonu mám tlačítko "Zavolat pomoc". Bohužel tlačítko nefunguje a žádná pomoc nepřišla, i když jsem ho mačkal několikrát po sobě. Pročetl jsem celý návod a. nic nepomáhá. Nevíte prosím čím by to mohlo být?

Myslíte, když takto blbě to napíšu já s telefonem, že pochopí, že mu nikdo nepomůže?

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

10. lis 2019 21:47 #141072
Odpověď od Bong
Moderátor
Odkaz na stránky?

Modul je typu Chytré vyhledávání nebo Hledat?
Máte na stránkách nějaký hledaný obsah? Máte obsah naindexovaný?
Máte povoleny pluginy pro Chytré vyhledávání nebo Hledat pro všechny oblasti kde chcete vyhledávat?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum