Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Custom module

26. kvě 2019 22:39 #140171
Custom module od Pýtrsn
Uživatel
Snažím se vytvořit Joomla modul, ale po instalaci a přiřazení pozice na mě vyskočí bílé okno:

Warning: require(C:\xampp\htdocs\site/modules/mod_pl/tmpl/default.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\site\modules\mod_pl\mod_pl.php on line 5

Fatal error: require(): Failed opening required 'C:\xampp\htdocs\site/modules/mod_pl/tmpl/default.php' (include_path='C:\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\site\modules\mod_pl\mod_pl.php on line 5


Říká to, žr mod_pl.php ve složce mod_pl není, ale on tam je a já nevím co s tím.
Můj mod_pl.php :
Code:
<?php defined('_JEXEC') or die; $layout = $params->get('layout', 'default'); require JModuleHelper::getLayoutPath('mod_pl', $layout); ?>
A můj mod_pl.xml:
Code:
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?> <extension type="module" version="3.9.0" client="site" method="upgrade"> <name>Products Listing</name> <author>Petr Bohac</author> <version>0.1</version> <description>Products Listing Module</description> <files> <filename>mod_pl.xml</filename> <filename module="mod_pl">mod_pl.php</filename> <filename>index.html</filename> <filename>helper.php</filename> <filename>tmpl/default.php</filename> <filename>tmpl/form_success.php</filename> <filename>tmpl/index.html</filename> </files> <config> </config> </extension>

26. kvě 2019 23:20 - 26. kvě 2019 23:23 #140172
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

Říká to, žr mod_pl.php ve složce mod_pl není, ale on tam je a já nevím co s tím.



Server neříká, že ti chybí mod_pl.php, on ti říká, že pravděpodobně v mod_pl.php chceš "includovat" soubor mod_pl/tmpl/default.php a ten nelze otevřít (pradvděpodobně chybí, ale chybí default.php a ne mod_pl.php)


Code:
Warning: require(C:\xampp\htdocs\site/modules/mod_pl/tmpl/default.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\site\modules\mod_pl\mod_pl.php on line 5

Na řádku 5 v mod_pl/mod_pl.php požadujeme načtení mod_pl/tmpl/default.php a ten pravděpodobně neexistuje.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

26. kvě 2019 23:30 #140173
Odpověď od Pýtrsn
Uživatel
Děkuji za opravení, default.php tam také je.

26. kvě 2019 23:51 #140174
Odpověď od H13
Admin
Server říká, že tam není. Tak jestli je správně cesta, tak zkontroluj, jestli má server skript práva a vlastnictví, aby ten soubor mohl načíst.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum