Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Úprava stránky

14. bře 2019 16:08 #139428
Úprava stránky od Radek
Návštěvník
Potřebuji upravit stránky cb-forgot-login (comuity builder), kde bych chtěl doplnit text nebo ubrat checkbox zapomenuté uživatelské jméno ap... jak tuto stránku upravím (přidat text) nebo kde nastavím aby se ten checkbox nezobrazoval? viz zde:
komoratcm.cz/cb-forgot-login

Joomla 3,8

14. bře 2019 16:24 #139429
Odpověď od Bong
Moderátor
Když je nějaká stránka stránkou přihlašovací, tak na ní není dobré ubírat položky s přihlášením související.

Prostě tu stránku nezobrazujte, když se vám nelíbí, nebo k ní nezobrazujte modul přihlášení vlevo nebo použijte joomlovskou (pravděpodobně bude lépe ladit s vaší šablonou).

Jinak cokoli chcete skrýt nebo zobrazit, hledejte v nastavení CB, případně položky menu stránky přihlášení (pokud nemáte, tak vytvořte alespoň skrytou).

V některých případech zvláštních požadavků se nevyhnete úpravám šablony.

OT. Joomlu už máme verzi 3.9.4 vaše verze je 2,5 roku stará - aktualizujte!

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

14. bře 2019 17:30 #139431
Odpověď od Radek
Návštěvník
Právě používám plugin na prohlášení nahoře a ten odvádí na tu stranu se zapomenutým heslem. Já do té stránky potřebuju vložit text.

Nebo jestli mi doporučíš nějaký jiný plugin na prohlášení.

Aby byl vyskakující a nejlépe podporoval přihlášení googlu a Facebooku... ?

14. bře 2019 17:34 #139432
Odpověď od Radek
Návštěvník
Právě používám plugin na prohlášení nahoře a ten odvádí na tu stranu se zapomenutým heslem. Já do té stránky potřebuju vložit text.

Nebo jestli mi doporučíš nějaký jiný plugin na prohlášení.

Aby byl vyskakující a nejlépe podporoval přihlášení googlu a Facebooku... ?

14. bře 2019 17:48 - 14. bře 2019 18:09 #139433
Odpověď od Bong
Moderátor
To není plugin ale modul. Modul přihlášení z CB.

Každý modul má nějaké nastavení. Tento není výjimkou. Nejenže můžete přiřadit, na které stránce (položce menu) se má zobrazovat, ale i spoustu dalších parametrů.
V případě modulu přihlášení vás bude zajímat něco jako URL přesměrování po přihlášení nebo URL přesměrování po odhlášení. Tam si nastavíte, která stránka se má kdy zobrazit...

Automatické přihlášení pomocí jiných sociálních sítí je možný, použijte co CB nabízí: CB Connect nebo existuje hromada rozšíření, hledejte na JED .


Edit: aktualizujte i všechna rozšíření a nainstalujte si aktuální verze překladů. Například vaše čeština Phoca Download pamatuje "Kuvajtu bombardováni".

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

14. bře 2019 21:01 - 14. bře 2019 21:02 #139437
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Pokud potřebujete do stránky na zapomenuté heslo přidat text:

1. Pro zapomenuté heslo používáte komponentu comprofiler a view lostpassword
2. Vytvořte si override v šabloně zobrazení lostpassword komponenty comprofiler:

- složku v templates:

> templates/html/com_comprofiler/lostpassword

a zkopírujte do něj původní view (předpokládám soubor default.php z originálního umístění - components/com_comprofiler/view/lostpassword/tmpl/default.php

Tento soubor nyní editujte a text přidejte nad zobrazené pole v php.
Přesnější bych byl, kdybych viděl přesně jak to na ftp máte.

Pokud Vám to co píšu nic neříká, napište mi na email.

Samozřejmě platí to co psal Bong - první prozkoumejte nastavení komponenty zda neumožňuje přidat vlastní text.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum