Čeština - sháním překlad i za úhradu k M ClassifiedAds

Nataša Řezníčková
07. bře 2019 14:26 #139358
Nemáte prosím někdo nějakou novou verzi češtiny k JM ClassifiedAds ? Tuto komponentu jsem zakoupila s tím, že tam byl uveden překlad 90%, ale není to ani 50% a a dělá to problémy a hlavně tomu ani já nerozumím, neumím anglicky. . Dávají k tomu i složku se soubory pro překlady, které se dá přenastavit, aby se z toho udělal potřebný jazyk (tedy soubor přejmenovat a jednotlivé položky souborech přeložit). To jsem udělala ale nefunguje žádný překlad, tedy nemám ani těch 50% překladu. Prostě to neumím, něco dělám blbě. Zkoušela jsem i nakopírovat do toho stávající souboru chybějící položky a pak je přeložit, ale to také nepomohlo a já si vůbec nevím rady. Stálo mě to dost tisíc, koupila jsem to i s příslušnou šablonou a různými moduly jako balíček.
Jsem i ochotná si za fungující překlad připlatit.

Pomůžete prosím, někdo?

Ta šablona s komponentou je zde (pro představu, co jsem koupila): www.joomla-monster.com/joomla-templates/i/225-jm-classifiedads
www.joomla-monster.com/joomla-templates/i/225-jm-classifiedads
Původní staré češtiny mám i jazykový balíček pro nejnovější verzi, který se údajně dá použít na překlad.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Rudolf
07. bře 2019 15:30 #139362
JM ClassifiedAds je šablona.

Překlad z 86% je jen na komponentu DJ-Classifieds

Ostatní komponenty:
DJ-MediaTools
DJ-MegaMenu
DJ-Reviews
DJ-EasyContact
DJ-Suggester Light
JM Social Icons
JM Pricing Tables
GDPR compliance
a framework

přeloženy evidentně nejsou.

Tohle není asi na rychlý překlad.

Kvalitní překlady dělá Bong, ale našel jsem jen aplikací zdarma. Zkuste mu napsat PM, třeba se dohodnete.

Odpověď od Nataša Řezníčková
07. bře 2019 15:36 #139364
Těch 86 % ale také neplatí, protože tu komponentu nějak rozšiřovali o další možnosti, a tak tam toho spousta chybí.
Jinak děkuji za informaci, zkusím co navrhujete.