Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Čeština - sháním překlad i za úhradu k M ClassifiedAds

07. bře 2019 14:26 #139358
Čeština - sháním překlad i za úhradu k M ClassifiedAds od Nataša Řezníčková
Pokročilý uživatel
Nemáte prosím někdo nějakou novou verzi češtiny k JM ClassifiedAds ? Tuto komponentu jsem zakoupila s tím, že tam byl uveden překlad 90%, ale není to ani 50% a a dělá to problémy a hlavně tomu ani já nerozumím, neumím anglicky. . Dávají k tomu i složku se soubory pro překlady, které se dá přenastavit, aby se z toho udělal potřebný jazyk (tedy soubor přejmenovat a jednotlivé položky souborech přeložit). To jsem udělala ale nefunguje žádný překlad, tedy nemám ani těch 50% překladu. Prostě to neumím, něco dělám blbě. Zkoušela jsem i nakopírovat do toho stávající souboru chybějící položky a pak je přeložit, ale to také nepomohlo a já si vůbec nevím rady. Stálo mě to dost tisíc, koupila jsem to i s příslušnou šablonou a různými moduly jako balíček.
Jsem i ochotná si za fungující překlad připlatit.

Pomůžete prosím, někdo?

Ta šablona s komponentou je zde (pro představu, co jsem koupila): www.joomla-monster.com/joomla-templates/i/225-jm-classifiedads
www.joomla-monster.com/joomla-templates/i/225-jm-classifiedads
Původní staré češtiny mám i jazykový balíček pro nejnovější verzi, který se údajně dá použít na překlad.

07. bře 2019 15:30 #139362
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
JM ClassifiedAds je šablona.

Překlad z 86% je jen na komponentu DJ-Classifieds

Ostatní komponenty:
DJ-MediaTools
DJ-MegaMenu
DJ-Reviews
DJ-EasyContact
DJ-Suggester Light
JM Social Icons
JM Pricing Tables
GDPR compliance
a framework

přeloženy evidentně nejsou.

Tohle není asi na rychlý překlad.

Kvalitní překlady dělá Bong, ale našel jsem jen aplikací zdarma. Zkuste mu napsat PM, třeba se dohodnete.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

07. bře 2019 15:36 #139364
Odpověď od Nataša Řezníčková
Pokročilý uživatel
Těch 86 % ale také neplatí, protože tu komponentu nějak rozšiřovali o další možnosti, a tak tam toho spousta chybí.
Jinak děkuji za informaci, zkusím co navrhujete.

Powered by Fórum