Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

RSForm s mapou

25. úno 2019 14:01 #139179
RSForm s mapou od Cufe
Admin
Ahojte, dělám si formulář s mapou skrze RSForm. Ve formuláři jsem doplnil pole Google mapa. Chtěl bych, aby když kliknu do mapy/posunu značku na mapě, aby mi to doplnilo adresu/pozici v textovém poli pod mapou (je součástí pole Google mapa), kde se značka nachází.


Má někdo zkušenost, jak to v rsformu udělat?

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!
Přílohy:

25. úno 2019 22:17 - 25. úno 2019 22:21 #139203
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
mě to normálně tu adresu doplňuje.

Tobě ne? Píše to nějakou chybu v consoli?

Máš RSform pro?

máš klíč pro mapy ke kterému je přiřazena platební metoda?

26. úno 2019 08:25 #139205
Odpověď od Cufe
Admin
Ahoj, jj pro verze. Konzole hlásila: Geocoding Service: This API project is not authorized to use this API. For more information on authentication and Google Maps JavaScript API services please see: developers.google.com/maps/documentation/javascript/get-api-key

Měl jsem zato, že jem to aktivoval, ale nejspíš špatně. Již mám vyřešeno, prošel jsem znovu to aktivování klíče v API a nastavil správně. Ten google nás jednou zničí... :huh:
Díky za nasměrování.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

26. úno 2019 08:35 #139206
Odpověď od Cufe
Admin
Ještě mě Erste napadlo: je možné, když bych chtěl formulář využít s mobilem v ruce, že by šlo tahat aktuální pozici, která by se v části formuláře "mapa" načetla? Je to už takové hračičkování, ale proč se nepokusit.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

26. úno 2019 08:44 #139207
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
tak to opravdu netuším, zatím jsem se s tímto požadavkem nesetkal, ale obecně by to mělo jít

Powered by Fórum