Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

dva blogy na homw page

16. led 2019 11:54 #138623
dva blogy na homw page od Kamila
Začátečník
Pěkný den, pošouchnul by mě prosím někdo s takovou banalitou.
Mám teď home page a na ní mám blog který se tahá z jedené kategorie. Ale potřebovala bych vlastně ještě jednou totéž. Čili da blogy.
Možná na to jdu blbě. Mým cílem je mít home page "tak je se to teď dělá" tři sloupečky s obrázkem a krátkým popisem že se to tváří jako menu a pak dole něco jako blog (ke budou novinky)

Šťastná budu pokud se mi povede mít na home přímo otevřené články ze dvou zdrojů a pak už ím

Omlouvám se za banální dotaz. Na starších webech jsem to měla řešené jinak a teď nevím co s tím.

Díky a případnou radu. Kamila

16. led 2019 12:30 #138624
Odpověď od Cony
Moderátor
A co na home místo blogu použít Hlavní články? Pak si jako hlavní označíte cokoliv z jakékoliv kategorie a můžete si to i lépe řídit...

16. led 2019 12:56 #138625
Odpověď od Kamila
Začátečník
Nejednodušší řešení je nejlepší. Nechápu proč mě to nenapadlo??

Díky to asi bylo to pošoupnutí co jsme potřebovala :)

23. zář 2020 16:44 #142985
Odpověď od ivan
Začátečník
Dobrý den, právě řeším tento problém na mé stránce kterou testuju na subdoméně www.info.iskraholic.sk . Na homepage mám zobrazení blogu článkú z jedné kategorie a potřebuju to samé dostat do modulu pod tím, ale z jiné kategorie, řešení co jste napsali Kamile v předchozí odpovědi jsem moc nepochopil a nevím, zdali je to to co chci. Děkuji za jakoukoliv pomoc.

23. zář 2020 17:32 #142986
Odpověď od Bong
Moderátor
Ale vy řešíte trochu jiný problém...

Zobrazte si v pozici některý z modulů:

Články - Nejčtenější články
Články - Upoutávka
Články - Články z kategorie

Všechny mají možnost vybrat z kterých kategorií mají články zobrazovat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

23. zář 2020 18:22 #142987
Odpověď od ivan
Začátečník
jo, dal jsem si články z kategorie do modulu, ale nejsou je nanaformátovaný jako v blogu na home page, obrázky zobrazí jenom full a články jsou nad sebou né vedle sebe, tak jak to je vidět teď www.info.iskraholic.sk (jsou tam teď natahnutý stejný kategórie, ale to vím, jinou zatím nemám)

Powered by Fórum