Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Chyba ERR_CONNECTION_REFUSED na WAMP při volání Virtuemart

05. led 2019 11:50 - 05. led 2019 11:57 #138538
Zdravím,
redesignuju stránky s funkčním eshopem. Protože nechci způsobit nějaké kolapsy na funčním ehopu, přesunul jsem dle místních rad celý web na localhost. Přenos souborů i databáze byl bez problémů a stránky na lokálu normálně fungují.
Bohužel, když jsem zkusil udělat objednávku v eshopu (Virtuemart), objevila se tato chyba:


Předpokládám, že je problém někde s připojením k databázi, ale vůbec netuším, kde bych měl co nastavit. Strávil jsem půlden hledáním na netu a nic mi nefunguje. Nevím jestli je něco špatně nastavené na WAMPu nebo v Joomle?

Dál jsem zjistil, že stejně tak nefunguje ani založení nového zákazníka:


Neví někdo, kde by mohl být zakopaný pes?
Předem moc díky za jakoukoliv radu.
V.
Přílohy:

05. led 2019 13:08 #138539
Odpověď od Vladimír
Nováček
Omlouvám se, někam se mi ztratil ten obrázek chyby a upravit už mi to nedovolí, tak ho přikládám tady:

V.
Přílohy:

05. led 2019 13:24 #138540
Odpověď od Bong
Moderátor
Na local vam stadardne odesilani emailu chodit nebude. Proto ta hlaska.

Jestli chcete vsechny funkce, pak musite nekam na server, jak vam tu nekdo radil.

Ale vzdyt predelavate jen sablonu, tak snad podobne funkce nepotrebujete.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Vladimír

05. led 2019 16:18 #138543
Odpověď od Vladimír
Nováček
Taky mě napadlo, že by to na lokálu možná chodit vůbec nemuselo, ale raději jsem se zeptal :)
Děkuju za reakci a potvrzení. A k ladění šablony to fakt není třeba.
V.

05. led 2019 21:39 #138548
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Jak jsem psal, localhost není vhodný na tvorbu webu, existuje spousta free nebo velmi levných hostingů (od 7 Kč za měsíc)

05. led 2019 22:10 #138551
Odpověď od Vladimír
Nováček
Mohu poprosit o nějaký tip?

Powered by Fórum