Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Joomlatools - Article Manager

26. lis 2018 08:35 #138085
Joomlatools - Article Manager od Martin70
Zkušený uživatel
Ahoj. Mám dotaz - používáte někdo TEXTman - Article manager od Joomlatools? www.joomlatools.com/extensions/textman/

Vypadá to docela zajímavě. Zejména pro klienty, kteří si pak vkládají články sami a chtějí nějaké jednodušší prostředí editoru.

26. lis 2018 13:30 - 26. lis 2018 13:31 #138092
Odpověď od Noro
Začátečník
Mne sa veľmi osvedčil EasyArticles:
stackideas.com/easyarticles
Kompletne funguje z frontendu a všetko mam pod kontrolou.
Poděkovali: Bart

26. lis 2018 14:25 - 26. lis 2018 14:25 #138093
Odpověď od Bart
Moderátor

Noro napsal: Mne sa veľmi osvedčil EasyArticles:
stackideas.com/easyarticles
Kompletne funguje z frontendu a všetko mam pod kontrolou.

Po delší době znovu zkouším a narazil jsem na zajímavou věc. Geniálně a bezchybně zvládá vkládat text z Wordu i webu. A to bez nějaké deformace a balastu z Wordu. Díky za znovuobjevení :).

11. pro 2018 22:15 #138392
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Tak zkouším (jak mi doporučil Noro) komponentu EasyArticles. Pro klienty, co si chtějí vkládat články sami, se mi to zdá jako nejlepší řešení, aby mi to neprasili (resp. zatím jsem lepší řešení nenašel). Navíc je nemusím pouštět do backendu a mohou nové články dělat na základě templates v EA, což je super.

Jedna věci mi tam ale nefunguje podle mých představ, a to jsou obrázky. Chci udělat šablonu článku, kde např. v levé polovině (50%) bude obrázek a v pravé polovině obtékající text, ale nevím jak správně na to.

Pokud otevřu v EasyArticles "normálně" udělaný článek s obrázkem pomocí tagu img, tak ho EA nevidí stejně jako když ho vložím přímo v EA pomocí ikony Media - nenabízí zarovnání, smazání,... A pokud obrázek vložím přímo v EA, přijde mi že to vygeneruje dost podivný kód.

A Templates mají udělané pomocí tabulek - to si taky nejsem jistý jestli je ten správný postup a zda to používat.

Máte někdo nějaké tipy a triky jak zmáknout EasyArticles? Díky.

11. pro 2018 22:40 #138393
Odpověď od Cony
Moderátor

Martin Dusil napsal: A Templates mají udělané pomocí tabulek - to si taky nejsem jistý jestli je ten správný postup a zda to používat.

Tabulky se už dnes opravdu nepoužívají.
Asi hlavně z důvodu že v určitých situacích nelze kontrolovat rozměr buňky a také proto, že tabulka se vykresluje až když se nahraje celá.

12. pro 2018 09:38 #138399
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Nevíte někdo o videu nebo návodu na EasyArtticles? Nic jsem nikde neobjevil a ani v dokumentaci toho moc nepíšou. Díky.

Powered by Fórum