Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Košík - motivator k nákupu

16. lis 2018 09:41 #137735
Odpověď od marvays
Návštěvník

Rudolf Baláš napsal: a ajaxová komponenta Free shipping info


Máte link na tu komponentu? Na forek VMnet mi toho vyskakuje mraky a vždy se to tváří jako balík něčeho. nepoznám, kterou máte na mysli.

16. lis 2018 09:58 #137736
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Ahoj Rudo, máš pravdu, pokud je v konfiguraci vm zapanutý ajaxový košík, tak se to bude chovat špatně (zaktualizuje se cena a ne ten text).
Já si tu možnost ajaxu v košíku neuvědomil.

musí se do default.php v přepisu košíku v šablone doplnit js, který ten text taky aktualizuje.

16. lis 2018 11:32 #137740
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Marvays napsal

hned na startu to přeskočí první podmínku. i když jsem změnil podmínku na ==0 tak ji přeskočí a zobrazí podmínku druhou. Tuhle dopdmínku to ale počítá zvláštně. Pokud mám prázdný košík, tak bych měl mít výzvu na přidání do košíku za 5000,-. Místo toho mi to počítá na 4905 a někde se nám zatoulalo 95 kaček. Možná by pomohlo změnit druhou podmínku na větší než 0 a menší než 5000,-

sorry jako, ta podmínka musí být <?php if ($celkem <= 0) { ?> místo <?php if ($celkem = 0) { ?> , to jsem přehlédl. Musí to tak být, protože $celkem je typu float.

Ten ajax není zas tak složitý uvede variantu pro něj, která bude fungovat i při vypnutém ajax, takže pro obojí jedno řešení.

musí se změnit /modules/mod_virtuemart_cart/assets/js/update_cart.js.
ten ale není chráněn při upgrade VM, takže by jsi ho musel znovu měnit po každém upgrade.
Nejsem v JS tak zběhlý, abych věděl jak js umístit do souboru default.php v přepisu modulu košíku v šabloně.

Pokud mi zde někdo poradí, budu velmi rád.

16. lis 2018 13:29 #137746
Odpověď od marvays
Návštěvník
Už to počítá správně, je to blbne při prázdném košíku.
[img

16. lis 2018 15:17 #137752
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Já už to předělal i pro ten ajax a některé chyby jsem při testu opravil.
Ještě to otestuji a pak zde uveřejním, asi večer

16. lis 2018 15:43 #137754
Odpověď od marvays
Návštěvník

Ernst napsal: Já už to předělal i pro ten ajax a některé chyby jsem při testu opravil.
Ještě to otestuji a pak zde uveřejním, asi večer


To abych ti večer klepnul husu. Nebo raději králíka? :)

Powered by Fórum