Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Virtuemart - rychle - zaplatím!

10. lis 2018 09:38 #137593
Virtuemart - rychle - zaplatím! od marvays
Návštěvník
Ahoj.
Dokončuju redesign eshopu klienta. A stalo se to, z čeho mám vždy největší obavy. Pár hodin před spuštěním mi začalo haprovat u produktu výběr variant.

projevuje se to tak, že varianta se vybere, ale nezmění se cena. aby to nebylo tak jednoduché, nezobrazí se žádná chybová hláška :(

Jediné, na co jsem se zmohl je to, že jsem začal zjišťovat vylučovací metodou.

Zjistil jsem, že když vypnu komponentu sh404sef a zruším přepis /html/com_virtuemart . . . tak to šlape. když ale jedno z toho zapnu tak je problém na světě.

Pokud by měl někdo z vás čas se mi vtom bezodkladně pohrabat a vyřešit problém, zaplatím. Fakt jsem v koních :(

Klidně pište na email martin@richta.cz

10. lis 2018 10:38 #137595
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, kontroloval jsi AJAX požadavky nebo Javascript konzoli - většinou se tohle mění na základě Javascriptu nebo Ajaxu, a ten by mohl mít špatnou URL :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

10. lis 2018 10:44 #137596
Odpověď od marvays
Návštěvník

H13 napsal: Ahoj, kontroloval jsi AJAX požadavky nebo Javascript konzoli - většinou se tohle mění na základě Javascriptu nebo Ajaxu, a ten by mohl mít špatnou URL :idea:


Čučím do konzole (F12) v chroome . . . ale z toho jsem jednoznačně moc nepochopil.
píšu sz

10. lis 2018 10:46 #137597
Odpověď od marvays
Návštěvník

H13 napsal: Ahoj, kontroloval jsi AJAX požadavky nebo Javascript konzoli - většinou se tohle mění na základě Javascriptu nebo Ajaxu, a ten by mohl mít špatnou URL :idea:


Aha, tak sz tu auž asi nejsou. poslal sem ti link na mail. Jestli v té konzoli něco objevíš . . .

10. lis 2018 10:54 #137598
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, já momentálně nejsem na mém PC, takže se na to nejsem schopen podívat, možná zkus hodit link sem a třeba tam někdo něco uvidí :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

10. lis 2018 11:08 #137599
Odpověď od marvays
Návštěvník

H13 napsal: Ahoj, já momentálně nejsem na mém PC, takže se na to nejsem schopen podívat, možná zkus hodit link sem a třeba tam někdo něco uvidí :idea:


Nechtěl jsem takhle veřejně (nemám to ještě hotové), ale zoufalá doba si žádá zoufalé činy :(
Link zde

Powered by Fórum