Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea webhosting

12. říj 2018 23:59 #137252
webhosting od Ernst
Joomla Expert
Nechci nikomu dělat reklamu, ale Endora zprovoznila pro nově vytvořené hostinky SSL i pro free hostinky a domény třetího řádu.

Je tedy možné mít weby s SSL zcela zdarma.

13. říj 2018 00:40 - 13. říj 2018 00:42 #137253
Odpověď od H13
Admin
No vypadá to, že potom co přišel Let's Encrypt, v Apache to celkem zjednodušili a prohlížeče se tváří, že stránka bez ssl je zločin, tak to začíná být standardem.

EDIT:
no, když se tady koukám na jp.cz tak to vypadá, že to standard ještě asi není :-)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

14. říj 2018 01:08 #137256
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No co se týče hostingů, tak většina fungujících bezplatné SSL nabízí už delší dobu = cca rok:-)
A JP má funkční SSL také už déle než rok... Jen se přestane zobrazovat kousek stránky:-) A nemá to přece smysl opravovat, když příští týden bude nový web...´
Trochu česky jsme čekali, že Google svůj záměr týden před spuštěním zruší. Měl by za to dostat pokutu:-)

Takže tak

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

14. říj 2018 17:33 #137259
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Honzo, vážně většina hostingů umožňuje bezplatné SSL na bezplatném hostingu a na bezplatné doméně 3. řádu?
Já jsem se doteď s žádným takovým nesetkal.

14. říj 2018 23:49 - 14. říj 2018 23:50 #137261
Odpověď od Cony
Moderátor

H13 napsal: No vypadá to, že potom co přišel Let's Encrypt, v Apache to celkem zjednodušili a prohlížeče se tváří, že stránka bez ssl je zločin, tak to začíná být standardem.

Tak teď už je jen otázka, kdy přijde nějaké UberSSL, a stránky "jen" s SSL budou zločin :P

Existuje teorie, která tvrdí, že kdyby jednou někdo přišel na to, k čemu vesmír je a proč tu je, vesmír by okamžitě zmizel a jeho místo by zaujalo něco mnohem bizarnějšího a nepravděpodobnějšího.

Existuje jiná teorie, která tvrdí, že už se to stalo.

15. říj 2018 08:52 #137263
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Omlouvám se, četl jsem nepozorně - nevšiml jsem si příznaku Free....
Na druhou stranu, když koukám na web tohoto poskytovatele, tak u Free variant Lets Encrypt neposkytují. Nevím, kde jsi to sebral, ale ani oni sami o tom neví a na webu o tom mlčí....

Takže tu máme Flame:-)

Pěkný den

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

Powered by Fórum