Virtuemart - cena od

GanjaNIN
18. zář 2018 14:11 - 18. zář 2018 14:12 #137068
Ahoj,
nenapadlo by vas jak nejjedonudeseji zaridit, aby bylo zobrazeno ve virtumeart (jako katalog) cena od..to slovo od..

myslel jsem jen dopsat nekde do nejakeho souboru pred product-price nebo tak..nenapadlo by vas neco? diky moooc

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Cony
18. zář 2018 14:40 #137069
Nejjednodušeji přepsání jazykové konstanty. V administraci si otevřete Rozšíření - Správce jazyků - Přepsání, Vlevo zvolte češtinu veřejnou část, dejte nový, vpravo zadejte do hledání "cena", najděte si text který chcete změnit, klikněte na něj, skočí Vám doleva do formuláře kde si ho v poli text upravíte dle potřeb.
Poděkovali: GanjaNIN

Odpověď od marvays
24. zář 2018 20:02 #137108
No, taky jsme to nějednou řešil. Jazyková konstanta vypadá jednoduše . . . ale za předpokladu, že "od" je kompletně veškeré zboží. Já měl dost často polovinu zboží s pevnou cenou a druhou polovinu s variantama, kde jsem chtěl "od" použít.

Možná nad tím někteří mávnou rukou, ale mi by to vadilo, kdyby to "OD" psalo i v tomto případě. Ale možná by to šlo vyřešit nějakým jednoduchým pluginem, který by (v případě, že produkt má dvě a více variant s cenovým rozdílem) dopsal před cenu to slovo "od". Ale zase . . . muslo by to umět poznat, že se opravdu mění cena. Dost často může být na výběr jen barevná varianta produktu a ta může být pořád za stejnou cenu :) Nebo by mohly být ceny variant s slevou, což sice nepředpokládám, ale i to se může stát.
Poděkovali: GanjaNIN

Odpověď od Rudolf Baláš
12. lis 2018 02:17 #137611
1. U všech produktů - přidat jazykovou konstantu před Price v override sublayoutu price
2. Podmínečné zobrazení podle různých hodnot cen variant - programovali jsme ručně s dotazem do databáze a porovnáním.

Až to budeme programovat pro další zákazníky je možné pouvažovat o pluginu :)