Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Component Creator

04. zář 2018 14:47 #136965
Component Creator od Milan
Uživatel
Zdravím,
má někdo zkušenosti s trvorbou komponent pomocí Component Creatoru?

04. zář 2018 14:56 #136967
Odpověď od H13
Admin
Asi nejlepší je to rovnou vyzkoušet, základní varianta (1 tabulka, 30 sloupců) je zdarma, to stačí na to to vyzkoušet. Každopádně u komponent se musí počítat s tím, že je to spíš takovej rychlej start pro vytvoření kostry komponenty a že pak bude potřeba speciální vlastnosti dodělat na míru.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Milan

04. zář 2018 15:34 #136972
Odpověď od Milan
Uživatel
... no a o to jde :-) Kostra je hotova, ostatní se předpokládám musí "dodělat ručně", nebo je na to nějaký nástroj?

04. zář 2018 16:16 #136974
Odpověď od H13
Admin

nebo je na to nějaký nástroj?

No to už záleží na tom, co kokrétně budeš potřebovat, pokud něco běžného, teoreticky to může být součástí té komponenty, pokud něco specifického, pak se modifikaci a dodělávkám nevyhneš. Každopádně bych na tvým místě vyzkoušel tu variantu s jednou tabulkou a uvidíš, co všechno to umí.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

04. zář 2018 22:54 #136978
Odpověď od Cony
Moderátor
Jednou jsem to zkoušel na rozsáhlejší projekt, a i když z počátku se to zdálo jako ušetření času, nakonec si nejsem jist jestli se to vyplatilo. Generovaný kód neodpovídá úplně standardům Joomly, někde jsem jej musel dodatečně přepisovat a vůbec hromadu věcí dodělávat ručně.
Za zkoušku to asi stojí, jestli je to plus nebo minus já ale nedokážu úplně říct...
Poděkovali: Milan

Powered by Fórum