Automatické přidání velikosti souboru za link

marben
01. čen 2018 14:21 #136153
Existuje nějaký plugin, který by automaticky doplnil v zobrazení článku za link na interní soubor velikost tohoto souboru? Případně, našel by se někdo, kdo by takový plugin dokázal vytvořit?

Vím o tom, že JCE toto umí vložit při vkládání link na soubor, ale to samozřejmě pak nereaguje na případné změny v již nalinkovaném souboru (jeho nahrazení).

Ve Wordpressu existuje plugin "MimeType Link Icons", který právě umí přidat k linkovaným odkazům na soubory před link ikonu dle typu a za link velikost souboru. Bohužel nic takového jsem pro Joomla nenašel.

Díky.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Cony
01. čen 2018 14:26 #136154
Matně si vzpomínám že to snad uměli Attachments . Není to teda přímo v obsahu článku, ale přílohy jsou zobrazené pod článkem...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od marben
01. čen 2018 14:33 #136155
Díky za rychlou odpověď, toto rozšíření jsem někdy v minulosti také používal - teď je zajímavé třeba i podobné rozšíření CW Attachments od českého autora, které je uživatelsky velmi přívětivé.

Potřeboval bych ale tentokráte modifikaci přímých linků v článku právě bez použití rozšíření s vlastní správou dokumentů. Ikonky přidat lze pomocí CSS, to problém pro mě není, s tou velikostí si ale poradit nedokážu :-(

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.