Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vyřešeno Nelze se přihlásit přes admin, heslem to není

31. kvě 2018 14:12 - 31. kvě 2018 14:13 #136118
Dobrý den,
nemůžeme se přihlásit přes admininistratora. Uživatelem ani heslem to není, to jsem zkoušel změnit přímo v DB.
Po zadání jména a hesla stránka jen problikne a nic se nestane a nehodí žánou chybu. Bohužel poslední funkční zálohu nemájí.
Napadlo mne, že by to mohl dělat nějaký plugin. Zkusím je všechny navíc povypínat v _extentensions, ale zatím se nedaří.
Musí se nějak web restartovat nebo zafunguje vypnutí ihned?

Nevíte někdo prosím, jak takovou situaci vyřešit pokud se nelze přihlásit, nebo existuje nějaký error log pro přihlašování.
Je možno takto narušené stránky, které jsou už hotové přesunout na nově instalovaný?

Děkuji moc za pomoc RK

31. kvě 2018 16:41 #136123
Odpověď od Cony
Moderátor
Pokud se nezobrazí ani chybová hláška "Špatné heslo", pak to obvykle bývá tím, že je vypnutý plugin user - Joomla. Zkuste ho v databázi zkontrolovat.
Poděkovali: Robert

31. kvě 2018 16:42 #136124
Odpověď od Cony
Moderátor
Pardon, Authentication - Joomla
Poděkovali: Robert

31. kvě 2018 18:52 #136127
Odpověď od Robert
Uživatel
Dobrý den,

děkuji moc za radu, to jsem kontroloval. (viz printscreen v příloze)
Problém je, že ani při zadaní nesmyslů u přihlašovacích údajů se vůbec nic nestane a stránka jen problikne bez jakékoliv hlášky.

Nejde nějak celý již zadaný obsah webu zálohovat, pak importovat do nově instalovaného?
Nebo jen přeinstalovat zakladní systém Joomla?
Potřebují hlavně zachovat obsah, který byl pracně zadán. Weby normálně fungují
Máme pouze přístup na FTP a do DBdo administrace se nedostaneme.

Děkuji
Přílohy:

31. kvě 2018 20:10 - 31. kvě 2018 20:11 #136131
Odpověď od Bong
Moderátor
Nic se nestane samo od sebe. Vzpomínejte co se na stránkách dělalo naposledy.

Jestli máte plugin Authentication - Joomla opravdu povolen (na prinscreenu je houby vidět), pak můžete opravit soubory jádra Joomly.
Přes FTP nahrajte na web PLNÝ instalační balíček poslední verze Joomly. Nahraný ZIP rozbalte pomocí kickstart.php od Akeeba Backup.
Po rozbalení přes FTP smažte složku installation, soubor kickstart.php a instalační balíček Joomly.
Pak se zkuste přihlásit.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Robert

31. kvě 2018 20:16 #136132
Odpověď od Robert
Uživatel
zdravím,
našel jsem na netu podobný problém s řešením, ale zatím nepomohlo:
1) www.itoctopus.com/login-to-joomla-admini...o-error-is-displayed
- zde ale nevím kde mám přepsat to 0 na 1 v kódu nebo stačí pokud je plugin v DB plg_user_joompla je enabled=1
- to také nepomohlo.
2) www.itoctopus.com/joomla-administrator-l...-page-without-errors
- zkontroloval jsem configuration.php položku public $session_handler = 'database';
- ta je ok
3) www.itoctopus.com/byte-order-mark-bom-jo...ogin-to-your-website
- způsob uložení configuration.php musí být uložen jako UTF-8 bez signatury. To jsem zkusil, ale nempomohlo to.

Jaké všechny plg musí být spušteny?

Děkuji

Powered by Fórum