Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Problémy s Akeeba

18. dub 2018 17:28 #135190
Problémy s Akeeba od Milan
Pokročilý uživatel
Přeji pěkný den,

chtěl bych poprosit zda nevíte čím by mohla být způsobena tato chyba:
"Proces zálohování byl pozastaven protože byla detekována chyba serveru. Bude proveden automatický pokus o obnovu zálohovacího procesu. Pokud si nepřejete zálohovací proces obnovit, klikněte na tlačítko Zrušit níže.
Poslední chybové hlášení serveru bylo:
Invalid AJAX data:
"
Akeeba je 6.0.1 a PHP na serveru 5.6

Jinde na tomtéž serveru mi Akeeba funguje bez problémů.

Moc děkuji Milan

18. dub 2018 19:22 #135192
Odpověď od Bong
Moderátor
Cestou nejmenšího odporu: aktualizovat Joomlu na poslední verzi, rozšíření odinstalovat, znovu nainstalovat, spustit průvodce nastavením, zálohovat...

A jinak také přejít na novější verzi PHP...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

18. dub 2018 19:42 #135193
Odpověď od Kraki
Začátečník
Máš dostatočný priestor na zálohu? Mne to robilo, keď som si zálohoval web s fotkami a už som nemal priestor na serveri.

19. dub 2018 09:01 #135198
Odpověď od Cony
Moderátor
Zkuste spustit znovu průvodce nastavením Akeeby. Pokud jste např. přecházel z jiného serveru, možná máte pro tento server nevhodné parametry.

06. kvě 2018 14:40 - 06. kvě 2018 14:41 #135490
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Ahoj. Mám dotaz (nechci dělat nové vlákno):

Po instalaci posledních verzí Akeeba BackUp i AdminTools Pro mám jednotlivá tlačítka na celou šířku obrazovky (viz. Screenshot), nemám to jako "čtverce". Zřejmě je to mobilní layout. Ale nemohu nikde najít, jak to hodit do desktop vzhledu jako byly starší verze. Týká se to jak AdminTools, tak Akeeba BackUp. Nevíte někdo kde se to přepíná? Díky.


Přílohy:

06. kvě 2018 16:51 #135492
Odpověď od Martens
Návštěvník
Ahoj, tohle vypadá hodně zvláštně. To není ani mobilní mód, protože takto se to nezobrazí ani v mobilu. Navíc ani v nastavení nic takového není - zobrazení by se mělo chovat responzivně.

Zkus toto :
1) Podívej se na práva k souboru /media/fef/style.min.css - ten má u Akeeby na starosti zobrazení. Nicméně při pokusu o simulaci odebrání práv se to zobrazí jinak.
2) Vyčistit cache a znova načíst stránku
3) Pokud to nezabere, tak bych si vyexportoval nastavení Admin Tools i Akeeby Backup (abys to nemusel pracně konfigurovat znova) a zkusil obě rozšíření odinstalovat a znova nainstalovat.
4) A pokud ani toto nezabere, tak pak dotaz na podpoře u Akeeby.

Powered by Fórum