Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Yoo_chester - zobrazení blogu kategorie

16. dub 2018 21:19 #135161
Yoo_chester - zobrazení blogu kategorie od Draha
Pokročilý uživatel
Na webu www.cesky-fousek.cz jsem použila šablonu Yoo_chester, placenou. Na předchozí verzi joomly jsem měla šablonu dělanou v Artisteru. V předchozí verzi bylo možné nastavit zobrazení článků jako blog kategorie s tím, že jsem nastavila blog kategorie a zobrazovaly se všechny články z jedné kategorie a ostatní kategorie se zobrazovali jako seznam dole pod zobrazenými články. Nyní nemůžu přijít na to kde to nastavit. zda to vůbec lze.
Předem dkěuji za rady.

16. dub 2018 23:42 #135162
Odpověď od Cony
Moderátor
A co tedy přesně neumíte nastavit? Ten blog, nebo ty podkategorie? Založte si položku menu typu Blog kategorie a v ní se podívejte na nastavení Možnosti kategorie - Úroveň podkategorií. Popř. to nastavení globálně přímo v nastavení článků.

20. dub 2018 14:23 #135231
Odpověď od Draha
Pokročilý uživatel
nedaří se mi nastavit blog kategorie tak, aby se články z jedné kategorie zbrazili všechny a z ostatních kategorií pouze jako seznam kategorií.
Příklad.
blog kategorie CHOVNÍ PSI
je nasteveno a zobrazí se články z kategorie chovní psi rok 2018
a já potřebuju aby se mi pod tímto blogem zobrazili ostatní kategorie jako seznam (CHOVNÍ PSI 2017, CHOVNÍ PSI 2016 atd) jelikož svislé bočné menu není rozbalovací a myslím, že tato šablona ho ani neumožňuje
Snad jsem to popsala srozumitelně

20. dub 2018 15:04 #135237
Odpověď od Cony
Moderátor
Tak mrkněte na to nastavení položky menu, co jsem psal.

Powered by Fórum