Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Šablona pro golfové webové stránky

25. bře 2018 10:53 #134814
Dobrý den, jsem úplný začátečník v oboru, rád bych se s Joomla začal učit a mám v plánu v krátké době spustit golfový web, s nabídkou turnajů (hlavně termíny, fotogalerie, partneři a nějaké drobné info) a relativně jednoduchým rozhraním. Hodně se mi zalíbily šablony, které propagují sporta fyzickou aktivitu, asi nejhezčí z hlediska visibility jsou 2 které se předvybral. Chci se zeptat, co si o tom myslíte, především z hlediska výběru a možností rozvoje šablony, případně které byste mi doporučili a zde neznáte někoho schopného, kdo by mi web nasadil na doménu, to bych moc ocenil.

líbí se mi tyto 2 šablony
preview.themeforest.net/item/befit-gym-a...een_preview/21193864
girly.dttheme.com/home-iii/

Děkuji za ochotu a odpověď, snad jsem neporušil nějaká pravidla .-)

Zdraví Serfik

25. bře 2018 17:11 #134818
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Než začnete hledat jak na který šabloně běhaj obrázky, musíte si udělat návrh webu (funkce a rozvržení) a alespoň základní grafický návrh.
Poděkovali: serfik

27. bře 2018 09:46 #134845
Odpověď od serfik
Uživatel
Ano to by asi nebyl problém, nějaké návrhy už mám, ale jak na to dál vůbec netuším, hodně teď hledám vhodné šablony, jak se vám líbí tato? Případně nebyl by někdo od té dobroty, že by mi ji nahodil? Více do SZ

themeforest.net/item/flex-multipurpose-j...EEAAYAiAAEgL_yvD_BwE

Děkuji a zdravím Serfik

Powered by Fórum