Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Web bez redakčního systému

22. bře 2018 10:44 #134779
Web bez redakčního systému od tonboss
Pokročilý uživatel
Dobrý den,
v Joomle jsem si vytvořil jednostránkový jednoduchý web, pro který je celkem zbytečné mít na serveru nahranou robustní Joomlu. Bohatě by stačilo, když si zkopíruji kód a vložím na server. Zabírá tak minimum místa na mém mulithostingu a navíc se načítá krásně rychle.
Vše mi funguje:
Projení s databází, htaccess, css, java a další...
Jediné co nedokážu rozchodit je, že je součástí je formulář - Chronoforms. Po vyplnění a odeslání by to mělo přesměrovat, ale nic se neděje.
Chci se tedy zeptat, je nějaká možnost, jak mít web udělaný tímto způsobem a aby fungoval Chronoforms?
Děkuji za odpověď.

22. bře 2018 14:08 #134782
Odpověď od Bong
Moderátor
Uz z logiky veci..
Chronoforms je komponenta Joomly, bez ni pracovat nebude.
Stejne tak i vytvoreny formular, ktery predpoklada funkcni Chronoforms...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: tonboss

22. bře 2018 14:41 #134783
Odpověď od tonboss
Pokročilý uživatel
Skoda :-) myslel jsem, ze by postacilo zanechat par souboru:))

22. bře 2018 18:46 #134785
Odpověď od H13
Admin

Projení s databází

Stejně tak to je s databází, s tou html pracovat neumí, takže musíš použít minimálně PHP (v lepším případě Joomlu! pro připojení a získávání/zapisování dat z/do databáze).

Statický web v html je skvělý - rychlý a snadno upravitelný, ale jakmile potřebuješ pracovat z daty (formuláře, uživatelé, výpis článků, atd. atd.), pak nejde použít.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum