Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Důležité Problém s odesíláním emaliů

03. bře 2018 06:08 #134510
Problém s odesíláním emaliů od ma®vays
Návštěvník
Dobré ráno. Mám eshop na joomla 3.8.5 a VM3. Koupil jsem komponentu Invoice manager . Během pár dní se mi s pomocí Conyho podařilo celou fakturaci přizpůsobit k obrazu svému. Ale mám problém.

Když pracuji na testovací kopii, vše funguje jak má. Tato kopie běží na wedosu. Když ji ale nahraju na své místo, nefunguje odesílání emailů z fakturace zákazníkům. Ostrý web leží u Blueboard. Přitom funkce php mail je v pořádku, rptože mi chodí emaily z firewallu, nové objednávky z VM i test z globálním nastavení je správně.

Co může tuhle chybu způsobovat?

Když kliknu na tlačítko odeslat, tak se jen protáčí hodiny a asi po 5 vteřinách naskočí v konzoli (F12) tato chyba:
Code:
warn @ vue.js:482 /administrator/index.php?option=com_invoices&controller=invoice&task=send_email&cid[]=25&ajax=1&type=1&_=1520023806850 Failed to load resource: the server responded with a status of 500 ()

Byl bych moc rád, kdyby mi mohl někdo problém co nejrychleji vyřešit. Vše už běži v ostrém provozu. Nabízím na oplátku zaslání téhle komponenty v PRO verzi :)

Powered by Fórum