Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vyhledávací operátory v extensions.joomla.org

19. úno 2018 19:23 #134275
Čau,

znáte někdo prosím nějaké funkční vyhledávací operátory v extensions.joomla.org/ ?– např. AND, OR, uvozovky, hvězdička, mínus (jako třeba v Google).

Ať zkouším cokoliv, nefunguje mi nic. Něco tam najít je pak docela peklo. Fungují tam nějaké?

MaK.

--- -- -

19. úno 2018 20:28 #134276
Odpověď od Bong
Moderátor
Vyhledávání pokud vím tam takhle nefunguje. Je možno si výsledky naklikat z nabídek, nebo jednodušeji (pokud člověk přesně neví co hledá), prostě použít zmiňovaný Google.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

19. úno 2018 20:34 #134278
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Škoda, no. Ne všechny výsledky z extensions jsou asi zaindexované.

MaK.

--- -- -

20. úno 2018 15:24 #134306
Odpověď od Cony
Moderátor
No zrovna vyhledávání na JED není úplně dobrou vizitkou :( Často hledám něco podle části názvu, a najdu to až na několikáté stránce, protože to slovo je v popisu u jinýho rozšíření...

21. úno 2018 12:39 #134321
Odpověď od H13
Admin

Cony napsal: No zrovna vyhledávání na JED není úplně dobrou vizitkou :( Často hledám něco podle části názvu, a najdu to až na několikáté stránce, protože to slovo je v popisu u jinýho rozšíření...


Je to bohužel tak, i když hledáš konrétní rozšíření, vyjedou před nim všechny možný rozšíření, co obsahují v popisu, to, co hledáš, ale to konkrétní rozšíření se kolikrát vůbec nezobrazí :-(

Já na extensions.joomla.org hledám zásadně přes Google, příklad:
Code:
phoca gallery site:extensions.joomla.org

Je to zajímavý, ale Google mi prostě ty výsledky skládá tak nějak správně podle relevance, kterou očekávám.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

21. úno 2018 12:53 #134323
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Taky raději hledám v extensions via Google. Problém je, že když nějaká stránka není zaindexovaná, nevidím ji.

MaK.

--- -- -

Powered by Fórum