Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Tvorba blogu

01. úno 2018 14:04 #134024
Tvorba blogu od protektor
Začátečník
Zdravím, dělám si webové stránky a zasekl jsem se na jednom problému. Mám modul galerie, který je umístěný na základní stránce. Rád bych si tento modul vzal a dal ho do samostatné záložky BLOG. Po kliknutí na jeden z odkazů v blogu bych chtěl aby se mi otevřel pouze článek.
A tady nastává problém. Teď když kliknu na odkaz, otevře se mi článek ale nad ním je modul blogu (je to logické protože je to přiřazené ta tuto stránku)
Jak to ale vyřešit aby se po kliknutí zobrazil jenom článek.

Takto to teď funguje
salingerfoto.cz/blog

A tohoto bych chtěl dosáhnout.
www.naturephoto.cz/blog

Díky za rady.

01. úno 2018 14:57 #134027
Odpověď od Cony
Moderátor
Modul můžete v Joomle přiřadit položce menu, to zřejmě máte, problém je, že detail článku má stejnou položku menu. Máte 3 možnosti
- pro každý článek samostatnou položku menu
- upravit si šablonu
- Advanced Module Manager umí více omezení pro zobrazení modulu, např. i to zda zobrazit v detailu článku nebo ne.
Poděkovali: protektor

01. úno 2018 15:21 #134028
Odpověď od protektor
Začátečník
- Advanced Module Manager - je potřeba pro verze nebo stačí free?

01. úno 2018 16:40 #134033
Odpověď od Bong
Moderátor
Free stačí.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: protektor

02. úno 2018 14:03 #134047
Odpověď od protektor
Začátečník
Super už to funguje. Sice nestačilo jenom vypnout podstránky ale musím vždy přidat konkrétní odkaz na kterém se to má vyloučit ale není to taková hrůza. díky

Powered by Fórum