Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Contact form - nedaří se mi jej zobrazit

01. úno 2018 00:01 - 01. úno 2018 00:02 #134000
Contact form - nedaří se mi jej zobrazit od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Ahoj,

mám rozdělaný web.
V menu jsem si vytvořil položku Kontakty, nastavil jí aby zobrazovala Single contact, vytvořil contact a nastavil zobrazování tohoto kontaktu. Potud ok.
V modules jsem chtěl použít TM Ajax Contact Form, ten jsem publikoval, nastavil zobrazování na pouze vybraných stránkách a zaklikl položku z menu, tedy Kontakty. Nicméně kontaktní formulář se stále nezobrazuje. Už do toho čučím snad dvě hodiny, různě si to zkouším vytvářet nové položky v menu a pořád dokola, stále se mi ale nedaří kontaktní formulář nikde zobrazit. Pozici jsem nastavil na contact form

Jedná se o stránky milujemamalujem.cz/

Nevěděl by někdo co můžu dělat špatně?

Předem děkuji za případnou radu

01. úno 2018 02:50 #134003
Odpověď od Cufe
Admin
A proč tuto pozici? Zkusil bych přepnout na základní Joomla šablonu a zvolil ověřenou pozici modulu, u které víte, že se v ní moduly normálně zobrazují. Pokud se form zobrazí, pak bych přepnul na požadovanou šablonu, co máte a pak zkusil jinou pozici, opět ověřenou, u které víte, že se v ní moduly zobrazují.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

01. úno 2018 10:10 #134006
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Což o to, on se tam ten kontaktní formulář nějak někdy zobrazí.

Narazil jsem na to, že pokud v menu vyberu položku Kontakty, v nastavení Contact Display Options nastavím Show Contact List na Hide tak se kontaktní formulář zobrazí, nicméně to nějako rozbije zbytek kontaktu a pak se zase nezobrazí údaje jako adresa a spol. Pokud dám nastavím Show Contact List na Show tak se zobrazí adresa a spol, nicméně zmizí formulář.

Na zbláznění, vůbec nechápu proč.

01. úno 2018 11:29 #134010
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
přemýšlím, že by moožná můj problém řešilo, kdyy se mi povedlo zobrazit kontaktní formulář přímo v nějakém článku, ale moc nevím zatím jak na to..

01. úno 2018 11:34 - 01. úno 2018 11:41 #134011
Odpověď od Bong
Moderátor
Ty skripty pro formulář končí chybou 403, ani se nenačtou.

Pro začátek zkuste si opravit vlastnictví složek a souborů... v Administraci webhostingu Wedos: přejděte do Webhosting - Nástroje: Opravit práva souborů.



I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Přílohy:

01. úno 2018 11:59 - 01. úno 2018 12:00 #134013
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Je pravda, že jsem z modules zkopíroval z FTP na pc složku mod_tm_ajax_contact_form, protože jsem tak chtěl zjistit, jestli její překlad umožní to aby se mi kontaktní formulář zobrazoval správně, takovej můj barbarskej způsob jak se orientovat v joomle. Pak jsem to z PC nahrál zpět na FTP. Je možné, že se tím nějak rozbila oprávnění?

Bohužel nemám přístup na wedos, není to řešitelné přes FTP?
EDIT: o jaké skripty se prosím jedná? Že bych aspoň zkontroloval jestli je na FTP mám.

Powered by Fórum