Joomla 3.8.3 .. Rolovaný obrázek na pozadí řádku

František Ohlidal
16. led 2018 17:15 #133831
Dobrý den
Při editaci stránky jsem nahrál obrázek pozadí prostřednictvím volby Možnosti řádku. Mám zapnutou funkci paralaxa pozadí řádku v plovoucím režimu a při vypnutém Boxed Layout..jako že je prezentace roztažená přes celou obrazovku.
Obrázek je na www nahraný .. na FTP je vidět, oprávnění k souboru mám nastavené na 644 a taky v médiích je viditelné..konec konců jsem odtud obrázek na pozadí přidával. Ale obrázek se nezobrazuje. Jedná se o stránku www.proksova.cz/index.php/salon/o-salonu a obrázek by měl rolovat někde střed/střed stránky. Nevíte prosím v čem dělám chybu.? Musím podotknout že dříve se mi toto jaksi podařilo a obrázek roloval na pozadí. Jestli zadám "Prozkoumat" v prohlížečí tak obrázek dog_wallpaper.jpg je tam vidět..
A teď na to nemohu přijít v čem je problém. :( Ještě jsem si vzpomněl že jsem od té doby měnil nastaveni barvy pozadí v preset ale podle mě by to nemělo mít vliv na funkci. :) Děkuji za případné rady.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Ernst
16. led 2018 18:46 #133832
dog_wallpaper.jpg Failed to load resource: the server responded with a status of 404 (Not Found)

Na další rady nemám dost informací, nevím co používáte za šablonu a rozšíření. Pátrejte hlavně po tom, proč ten obrázek neexistuje
Poděkovali: František Ohlidal

Odpověď od Bong
16. led 2018 19:26 - 16. led 2018 19:26 #133834
Když uložíte obrázek do složky images/about/dog_wallpaper.jpg, tak jej nemůžete zobrazit odkazem index.php/salon/images/about/dog_wallpaper.jpg

Zadáváte cestu blbě, nebo máte někde něco blbě nastavené. Ideálně postupujte dle dokumentace k vaší šabloně nebo pagebuilderu.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Odpověď od František Ohlidal
16. led 2018 19:38 #133835
..používám od www.joomshaper.com šablonu Shaper_hope 3.8.0 a k tomu rozšíření SP page Builder Pro v2.5.4
Ale s těmito rekvizitami se mi kdysi dříve podařil vložit na pozadí rolující obrázek a i teď tam je .. viz příloha. Akorát se nezobrazuje.
Přílohy:

Odpověď od Bong
16. led 2018 20:17 #133836
Chyba 404 má svůj význam. Kde nic není, ani smrt nebere. Zkuste někdy poslechnout co vám říkáme.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Přílohy:

16. led 2018 21:18 #133842
..hm.Tak z toho jsem úplný Jelen. A ten soubor bootstrap.min.css.map jsem na FTP nalezl a tady je pod chybou. Dříve...resp. v dřívější smazané verzi pokusu na proksova.cz jsem normálně nahrával obrázky ma pozadí, sice jen pomocí editoru veřejné části a fungovalo tro a teď jsem zkusil totéž ..tedy pomocí editoru veřejné části a opět neúspěch. :(

16. led 2018 22:13 #133844
Zřejmě jsem ten obrázek na pozadí vkládal špatně, resp. jsem v doplńku neoznačil volbu pro class="sppb-section responsive-padding" anebo problém byl nahráváním obrázku přes FTP. Nyní jsem obrázek nahrál přímo v Médiích do příslušné složky a z té složku jsem obrázek použil pro vložení na pozadí prostřednictvím editoru veřejné části .. a funguje to. Díky panu Bongovi za osvětu. :)