Zobrazení modulu hlavní nabídky

Odpověď od Petr
05. led 2018 17:06 #133733
Ano, máte pravdu a takto to mám i nastavené. Nicméně obsah (odkazovaná položka, článek, apod.) se zobrazí na šíři, kdy sloupce (pozice 7 a 8) s moduly zmizí. Nejedná se pouze o menu, ale i o jiné moduly. V případě, že je nastavím do jiných pozic (mimo 7 a 8), na zkoušku, tak zůstávají zobrazeny i na jiných než jen úvodní straně. V případě, že přepnu web do původní šablony, vše je taktéž zobrazeno, jak má. Proto se domnívám, že tento údaj (zobrazování pozic 7 a 8 jen na úvodní straně) je nadefinován někde v šabloně. A v tom se již nevyznám ....

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Bong
05. led 2018 19:05 #133734
Vaši šablonu jsem zkusmo nainstaloval. To co popisujete není chyba, ale vlastnost šablony.

Menu máte mít v pozici position-1 nahoře, tak to bylo myšleno. Ostatní moduly se zobrazují do chvíle, kdy se proklikáte na úroveň jednotlivého článku, tam se prostě nezobrazují.

Šablonu si upravte nebo si vyberte jinou...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Petr

Odpověď od Petr
05. led 2018 20:01 #133736
Děkuji za Váš čas, potvrdil jste mi domněnku že to není nastavením modulů apod. a je nutné se zaměřit na šablonu. Už před několika dny jsem pátral, kdo využívá stejnou šablonu a v rámci toho jsme narazil na web www.lgdziemiazamojska.pl/index.php , kde se to menu a další moduly "nezavírají". Bohužel se mi zatím nedaří zkontaktovat autora. Chtěl bych se zeptat, definování této vlastnosti (její úprava), je to složitá záležitost nebo to ovlivňuje nějaký atribut, případně na co se zaměřit? Děkuji.
Po jiné šabloně se též porozhlížím, nejraději bych však byl, kdyby se mi podařila vyřešit ta současná

Odpověď od Bong
05. led 2018 21:03 #133737
Na odkazované stránce žádné úpravy nejsou. Také, pokud se proklikáte až na úroveň článku, zmizí moduly (např. NABÓR WNIOSKÓW).

Autor to jen elegantně obešel tím, že nemá většinou aktivní titulky v článcích a pokud z menu zobrazuje článek, je to vlastně typ položky menu blog, nastavený tak, aby se zobrazil jen jeden článek...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Petr

Odpověď od Petr
05. led 2018 23:21 #133738
Aha, tak na to bych nepřišel. Myslel jsem, že má šablonu upravenou a dá se to řešit. Asi se budu muset smířit s nějákou jinou a hledat dál.