Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

modul Nabídka

27. pro 2017 13:31 #133516
modul Nabídka od Jindra
Začátečník
Zdravím. Už jsem trošku v koncích, tak se obracím na vás s prosbou o radu :-)

Chtěl bych na úvodní stránce webu, hned pod úvodním obrázkem rozbalenou nabídku ( www.nebudosel.cz )
Přidal jsem tedy modul, typ Nabídka, vybral umístění a zveřejnil. Jediný problém je, že se na stránce zobrazí jen název té nabídky, ale rád bych už nabídku rozbalenou., takto nebudosel.cz/index.php/upoutavka
Dá se to nějak udělat?
Předem díky za rady

27. pro 2017 13:49 #133517
Odpověď od Bong
Moderátor
Cemu rikate nabídka? Ja to vidim na obou strankach stejne.

V praxi plati, ze pokud nekde mate spravne modul (nejen menu) zobrazeny a chcete jej zobrazit i jinde, pak staci v nastaveni modulu tento priradit k dalsim polozkam menu...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. pro 2017 11:10 #133523
Odpověď od Jindra
Začátečník
Chtěl bych, aby hlavní stránka vypadala takto, jako jsem naznačil na obrázku.
Nejnovější články je vlastně blog kategorie. Zkusil jsem na hlavní stránku přidat modul s touto nabídkou, ale objeví se tam pouze název té nabídky, tedy Nejnovější články. Ale chtěl bych aby se zobrazovala už otevřená..
Přílohy:

28. pro 2017 16:04 #133526
Odpověď od Bong
Moderátor
Myslím, že si trochu pletete využití různých modulů. Máte tam modul menu, odkazující na konkrétní stránky. To co jste vytvořil pracuje bezchybně.

To co chcete lze docílit použitím některého z modulů Články, třeba Články - Nejnovější články.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum