Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Phoca Guestbook - zápis vzkazů

08. pro 2017 20:47 #133347
Phoca Guestbook - zápis vzkazů od Pavel
Zkušený uživatel
Dobrý večer,
na stránkách www.rob-pce.cz používáme výše uvedenou komponentu, z neznámého důvodu se přestaly zobrazovat nově zapsané vzkazy ( na e-mail sice příjde zpráva o nově zapsaném vzkazu, ale na webu se nezobrazí a v administraci též ne) Joomlu i Phoca Guestbook máme aktualizované na poslední verzi. Jediné co jsem nekontroloval, zda je to fyzicky zapsané v DB.
Nevíte prosím někdo v čem by mohl být problém?

PS. jediné co se dělalo byla aktualizace Joomly na poslední verzi, ale po ní Phoca Guestbook bez problémů fungoval.

08. pro 2017 23:19 #133348
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

Jediné co jsem nekontroloval, zda je to fyzicky zapsané v DB.


no to je potřeba zkontrolovat, protože to nám dá odpověď na otázku, jestli se vůbec post uloží do databáze nebo ne?

Pokud na, pak by to chtělo podívat se do errorLogu, jestli tam náhodou není nějaká php chyba. Případně zapnout debug mode a zkusit vložit post - mohlo by to vypsat nějakou chybovou hlášku z databáze :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

10. pro 2017 21:19 #133350
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Ahoj,
tak jsem zkontroloval DB, vzkazy se zapisují, jsou i v administraci, zkontroloval jsem nastavení, ale nevím proč je u nové zprávy v administraci nastaveno "ZNEVEŘEJNĚNO"

10. pro 2017 22:25 #133351
Odpověď od H13
Admin
Podívej se do nastavení. Phoca Guestbook může fungovat třeba jako kontaktní formulář nebo formulář pro report a v takovém případě jsou vzkazy automaticky neveřejné - záleží na nastavení.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

10. pro 2017 22:40 #133352
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Asi mě postihla slepota, kde to prosím najdu v nastavení komponenty (v které záložce)

11. pro 2017 12:06 #133355
Odpověď od Bong
Moderátor
V Možnosti Phoca Guestbook najdete:

Globální nastavení - Nastavení formuláře: Zobrazit zprávy

může s tím souviset i

Globální nastavení - Základní nastavení: Kontrolovat zprávy

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum