Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Umístění galerie.

04. pro 2017 19:24 #133301
Umístění galerie. od pcandsat
Začátečník
Pěkný den, opět si lámu hlavu s nastavením Joomly. Rád bych na stránku pod článek umístil galerii, přesně jak je to zde
Nasměruje někdo prosím?

04. pro 2017 19:50 #133302
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
Možností je mnoho, vyzkoušel jste alespoň jednu galeriii ?
to co uvadíte udělá plugin do clanku třeba www.phoca.cz/phocagallery
A nebo drobný shortcode, ale to je taky potřeba říct kolik toho máte, jaká je šablona atd. nikdo vám pod ruce nevidí.

btw. celkem pobavilo na linku to zakázané kolečko na myši.

04. pro 2017 20:07 #133303
Odpověď od pcandsat
Začátečník

zpetr napsal: Možností je mnoho, vyzkoušel jste alespoň jednu galeriii ?
to co uvadíte udělá plugin do clanku třeba www.phoca.cz/phocagallery

Ano na Phoca jsem koukal, jen v tom množství pluginů, komponent a modulů se ztrácím. Koukal jsem na Phoca gallery image modul a to umístění do článku mi právě není jasné.
Jde o stejnou šablonu jako v tom odkaze.

04. pro 2017 20:53 #133304
Odpověď od Bong
Moderátor
Ztrácet se netřeba, zkuste se podívat do dokumentace.
Ale je to prosté, potřebujete nainstalovat k Phoca Gallery pluginy Phoca Gallery Plugin a Phoca Gallery Button Plugin. Tyto si povolíte. Pak už se u editoru článku objeví nové tlačítko pro vkládání obrázků nebo galeriií z Phoca Gallery.

Jestli ale chcete úplně přesně to co jste si vybral, budete muset použít stejné rozšíření, je to OS Responsive Image Gallery

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

04. pro 2017 23:43 #133307
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Existují i mnohem jednodušší (lehčí na ovládání) galerie než je Phoca Gallery, třeba www.balbooa.com/joomla-gallery nebo www.joomlaworks.net/extensions/free/simple-image-gallery

MaK.

--- -- -

06. pro 2017 09:48 #133328
Odpověď od pcandsat
Začátečník
Pěkný den všem..děkuji za reakce.
Už se trochu orientuji a zkusím postoupit dál :-)

Moc dík

Powered by Fórum