Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Upráva započítávání zobrazení článku HITS

03. lis 2017 10:12 - 03. lis 2017 13:37 #132864
Ahoj,

věděli byste prosím někdo poradit s tímto tématem?

Mám na stránce zobrazeny hlavní články, kde jsem si zapnul zobrazení počtu zobrazení HITS.

upravil jsem v kodu php výpis hlavních článku tak, aby když se uvede v editace článku položky URL A, tedy nějaký externí odkaz, tak při zobrazení hlavních článků nebo blogové kategorie, se po kliknutí na název článku, neotevře klasicky celý článek, ale otevře se externě url adresa uvedena v editaci článku v URL A.

Co bych potřeboval vyřešitm, je to, že v tomto případě, tedy odkazu na externí stránku než moje webové stránky, joomla nezapočítá do HITS počet vzhlédnutí.

Dalo by s e to někde v joomla ošetřit ?

Viz příklad: pomoc-lidem.cz

Děkuji za odpověď.

03. lis 2017 13:11 #132866
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
určitě dalo
ale v nejmenším netuším, kde a jak jste si upravil to PHP.
v nejhorším si můžete v té úpravě načíst položku z databáze toho článku a navýšit hits o 1.
Ale to je trochu nešikovné řešení, mělo by to jít i jednodušeji, ale je nutno znát, kde a co jste si upravil.

03. lis 2017 13:36 #132867
Odpověď od Bong
Moderátor
A co takhle namísto čunění kódu použít to co na vašem příkladu používají? Tedy modul Aidanews2 extensions.joomla.org/extension/aidanews2/
Mimochodem Joomla má komponenty Bannery a Odkazy. Ty započítávají prokliky na externí stránky už z proncipu. Stačí odkazovat přes ně...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum