Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Instalace Joomla CMS na webhosting nejde provést.

20. zář 2017 15:52 #132351
Dobrý den.
Už několik dní se snažím nainstalovat Joomlu na webhosting od hicorie. A už si nevím rady. Po každé když se snažím provést instalaci, tak na instalaci mě to pustí. Ale pokud chci z prvního kroku přejít na druhý krok s nastavení databáze, tak mi problikne logo Joomly a nic se nezmění. Zůstanu na první kroku.Tak jsem se chtěl zeptat jestli by tu někdo nevěděl jak to opravit? Řešil jsem to s podporou ale ani oni nevědí čím to může být. Hosting splňuje podmínky pro Joomlu. Budu rád za každou odpověď. Verze Joomly je 3.7.5.
Předem děkuji za vaší odpověď.

20. zář 2017 20:29 #132354
Odpověď od Bong
Moderátor
Jestli je opravdu všechno, jak má být, hledejte chybu u sebe. Postupujte striktně podle tohoto návodu: www.bongovo.cz/joomla/12-jak-spravne-nainstalovat-joomlu

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

21. zář 2017 08:57 #132358
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
A v tom prvním kroku, jak se ukazují všechna nastavení, tak je vše "zelené" v pořádku?

22. zář 2017 10:16 - 22. zář 2017 10:18 #132360
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Příteli,
poprosil bych hosting, ať Ti Joomlu nainstalují sami. Pokud to nezvládnout, hledal bych jiný hosting. Je jich dost:-)

Ale ještě mně napadá:
zkus jiné PC nebo jiný browser. Můžeš mít v cache browseru uloženou nějakou nepravost a Tobě ji to pořád nabízí, místo skutečnosti...

Ale jak píšu - popros podporu ať Ti Joomlu nainstalují

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

22. zář 2017 10:30 #132362
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
jakou mají na hostingu verzi PHP?

22. zář 2017 16:44 #132365
Odpověď od bauiii
Uživatel
Dobrý den.
Omlouvám se spoždění s mojí odpovědí ale jsem teď časově vytížený.

Bong napsal: Jestli je opravdu všechno, jak má být, hledejte chybu u sebe. Postupujte striktně podle tohoto návodu: www.bongovo.cz/joomla/12-jak-spravne-nainstalovat-joomlu

Děkuji za vaší odpověď a radu. Bohužel problém to nevyřešilo. Stále je chyba v tom že mě to nepustí ze základního nastavení na nastavení Databáze.

Martin70 napsal: A v tom prvním kroku, jak se ukazují všechna nastavení, tak je vše "zelené" v pořádku?

Ano vše je v pořádku.

honzag napsal: Příteli,
poprosil bych hosting, ať Ti Joomlu nainstalují sami. Pokud to nezvládnout, hledal bych jiný hosting. Je jich dost:-)
Ale ještě mně napadá:
zkus jiné PC nebo jiný browser. Můžeš mít v cache browseru uloženou nějakou nepravost a Tobě ji to pořád nabízí, místo skutečnosti...
Ale jak píšu - popros podporu ať Ti Joomlu nainstalují
HonzaG


Žádost jsem dal když se řešilo na začátku ale ani Sami jí nedokážou nainstalovat.
Jiný browser jsem taky zkoušel. Ale potíž je stejná.

ernst napsal: jakou mají na hostingu verzi PHP?

Na hostingu mají verzi PHP 5.6.

Ještě dodávám informace že při pokusu o instalaci je chyba stále stejná. Ale když dám aktualizovat stránku tak mi vyskočí chyba error 500 že server nemůže požadavek spracovat.
Ale Joomla na verzi 2.5.28 funguje jenom nejdou moduly.

Powered by Fórum