Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Prepojenie užívateľov domény a subdomény

12. zář 2017 23:05 #132255
Zdravím, ako sa dajú vzájomne prepojiť užívatelia domény a subdomény? Je to možné ak pri doméne používam joomla 2,5 a pri subdoméne joomla 3,6?

13. zář 2017 00:55 #132256
Odpověď od Bong
Moderátor
Možné je všechno :-) ale je to opravdu nutné? Na co konkrétně to potřebujete? A proč provozujete 2 Joomly, když vám pro toto stačí jedna?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

13. zář 2017 11:46 #132260
Odpověď od Matejko
Začátečník
Naozaj je to nutné, takže viete mi poradiť ako na to? Ide o to, že v tomto štádiu potrebujem pre stránku vytvoriť novú funkcionalitu, ktorá ale nefičí na staršej joomle ... keď som sa pokúsil joomlu 2,5 upgradenut na 3,6, rozhodilo to celú stránku a zmagorilo niektoré komponenty ako phoca gallery či phoca download.

13. zář 2017 13:56 #132264
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Osobně si myslím, že je jednodušší provést upgrade joomly a jejích rozšíření než propojovat databáze joomly

13. zář 2017 17:36 - 13. zář 2017 17:37 #132274
Odpověď od Bong
Moderátor
S tímto vám žádné propojení databáze nepomůže. Jak je psáno výše: AKTUALIZUJTE na novou verzi.

Vzhled se musí rozhodit, stará šablona jen tak nejde použít, vyberte novou. Komponenty Phoca lze převést bez problémů, pokud postupujete tak, jak se má, nebo použijete nějaké rozšíření pro migraci, které je podporuje (třeba SP Upgrade).
Cena za novou šablonu a případné rozšíření pro migraci dat bude zajisté zanedbatelná proti ceně za byť to nejprimitivnější sdílení dat...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

13. zář 2017 20:15 #132275
Odpověď od Matejko
Začátečník
To je naozaj taký problém prepojiť užívateľov hlavnej stránky a subdomény? Je to nateraz núdzové riešenie, nemám čas na migráciu a všetky náležitosti na vyladenie systému ... ktovie čo všetko je tam rozhádzané a nefunkčné. Napr. štýly šablón mi po upgrade mi zobrazuje takto ...
Přílohy:

Powered by Fórum