Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Dlouhe nacitani Phoca gallery

28. srp 2017 19:59 - 28. srp 2017 20:00 #132161
Dlouhe nacitani Phoca gallery od Veronika
Uživatel
Zdravim vsechny :-) Prosim o pomoc. Mam www stranky na joomle, je zde pouze nainstalovana Phoca gallery, vse aktualni verze. Pred casem jsem pres TC nahrala do slozky images mnozstvi fotek, ze kterych jsem dneska "nahrala" do phocy 20 z nich. Jedna se o dvacet fotek ve trech galeriich, kdy kazda fotka ma dva stitky.
Od te doby se www nenacitaji, pouze je uprostred stranky behajici kolecko. Vypnula jsem vse, co se tyka nahledu fotek, ale kolecko rotuje dal a stranky se nenacitaji. Prosim o jakykoliv tip, cim stranky zbrzduji.
Dekuji vsem, hezky vecer :-)

28. srp 2017 20:20 #132162
Odpověď od Bong
Moderátor
A náhledy pro nové fotky jste si v administraci vygenerovala?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Veronika

29. srp 2017 20:55 - 29. srp 2017 20:55 #132180
Odpověď od Veronika
Uživatel
Diky za radu, pregenerovala jsem nahledy a kolecko je pryc. :silly:

Vyvstal ale jeste jeden problem s nahledy fotek obsazenych v kategoriich. V menu jsou polozky, ktere odkazuji na jednotlive kategorie fotek. Po kliknuti na kategorii se ale neukazuji vsechny nahledy. Po f5 zmizi nebo naopak pribudou jiny. Je mozne nekde nastavit (coz se mi asi vcera povedlo :-(), ze se nahledy "neukladaji" na strance, ale stahuji se stale dokola?
Nebo cim by toto mohlo byt zpusobeno?
Dekuji predem, hezky vecer :-)

29. srp 2017 21:27 #132181
Odpověď od Bong
Moderátor
Podívejte se jak jste si to nastavila v Možnosti Phoca Gallery. Třeba v záložce Náhledy najdete: Vytváření náhledů při stránkování a Automatické vytváření náhledů,...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

29. srp 2017 21:36 - 29. srp 2017 21:37 #132182
Odpověď od Veronika
Uživatel
Dekuji za tip, take jsem jiz vyzkousela vsechny mozny kombinace.

Nakonec byl problem v rozdilnych velikostech nahledu, viz:

tady ve foru

Jeste jednou moc dekuju :-)

Powered by Fórum