Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nabídky komponenty Kunena Forum

18. srp 2017 16:21 #132094
Ahoj všem,
chtěl bych se po čase zeptat, provozujeme jedno forům na stránce www.tt-sport.cz .
Když si na úvodní straně kliknu v modulu Nejnovější příspěvky na fóru na libovolný příspěvek, abych se dostal do jeho detailu tak se mi následně nezobrazuje pruh s nabídkami Kunena fora. Když jdu standardně za nabídky a zvolím Diskusní fórum tak už je vše OK. Mám vytvořenu nabídku, modul pro tuto nabídku není.
s pozdravem vixiv
p.s. všiml jsem si, že obdobná situace zde na stránkách funguje správně
verze 3.7.5, ale dělalo to už ve 2.5.28

19. srp 2017 19:05 #132097
Odpověď od H13
Admin
Ta stránka hlásí: 403

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

21. srp 2017 18:40 #132113
Odpověď od pepa
Uživatel
již je zprovozněno, prosím o podívání se
vixiv

22. srp 2017 11:35 #132118
Odpověď od Bong
Moderátor
Při instalaci Kuneny se vytvoří nezveřejněný modul menu Kunena, který je v pozici kunena-menu a je povoleno zobrazení u všech položek menu...

Spíše to souvisí s tím, jak máte vytvořené položky menu do jednotlivých kategorií Kunena. Máte to nějak přes aliasy. Změňte položku menu na typ Kunena - Jedna kategorie (tu si v nastavení vyberete) a myslím, že to bude fungovat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

22. srp 2017 16:53 #132120
Odpověď od pepa
Uživatel
dobrý den,
děkuji za reakci, ale:
1) žádný modul se při instalaci kuneny nevytvořil, zkoušel jsem to nyní do prázdné databáze
2) položky menu (v modré liště) jsou dělány jako Kunena Kategorie, jediné dvě položky jsou dělány jako alias a to jsou opět ty dvě hlavní v tomto modrém pruhu a je to Forum a Bazar, jejich zdrojove polozky jsou v levem menu
3) nicméně kategorie mě ani netrápí spíše mě zajíma jí ta poslední témata, když zde na stránkách to funguje, tam bych byl rád, kdyby to rovněž šlo

omlouvám se, že jsem možná ne zcela přesně pochopil Vaši myšlenku, v joomle pracujeme chvíli
vixiv

29. srp 2017 10:57 #132168
Odpověď od pepa
Uživatel
dočasně jsem vyřešil přes externí odkazy

Powered by Fórum