Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Aktualizace Joomla! 2.5.28

06. srp 2017 11:54 #131958
Aktualizace Joomla! 2.5.28 od Tomáš Valter
Uživatel
Hezkou neděli přeji všem...

Chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s aktualizací Joomla! 2.5.28 ? Chystám se ji zaktualizovat na 3 xxxx ale jsem si téměř 100% jistý, že se aktualizace nepodaří.

Můžete mi prosím doporučit nějaký jiný způsob než je ten přes administrátorské rozhraní Joomla? Nalezl jsem na stránkách Bongovo skvělý článek s doporučením a několika možnostmi aktualizace, ale raději se ptám i vás, široké veřejnosti?

Jednou jsem stáhl aktualizační balíček Joomla a přes Správce rozšíření nahrál balíček, bohužel mi to ale bylo odepřeno (patrně kvůli webhostingu).

Děkuji za doporučení.
Přílohy:

06. srp 2017 13:47 #131960
Odpověď od Bong
Moderátor

Joomla85 napsal: ...jsem si téměř 100% jistý, že se aktualizace nepodaří.

Přechod na vyšší verzi neprovádějte na ostrém webu. Zřiďte si subdoménu, jiný hosting, nebo toto proveďte na local.

Joomla85 napsal: Nalezl jsem ... článek s doporučením a několika možnostmi aktualizace, ale

Ten článek ale řeší aktualizace Joomla v rámci verze... ne přechod z J2.5 na J3.x

Joomla85 napsal: ... aktualizační balíček ... Správce rozšíření nahrál balíček, bohužel mi to ale bylo odepřeno (patrně kvůli webhostingu).

Patrně? Chcete-li vyřešit nějaký problém je třeba chybu přesně definovat. Něco se přeci stane, nějak vypadá zpráva o chybě... Tak co se objeví za hlášku při neúspěšné aktualizaci?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

06. srp 2017 20:02 #131965
Odpověď od Tomáš Valter
Uživatel
Joomla mi při aktualizaci hlásí následující chybu - 1062 (viz obrázek).

Děkuji.
Přílohy:

06. srp 2017 22:22 #131966
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste si problém vyhledat na netu a postupovat dle rad (vypnutí pluginů a rozšíření, opravy databáze,...) www.google.cz/search?q=duplicate+entry+T...rade+joomla+2.5+to+3

Nebo použijte pro přechod na novou verzi nějaké rozšíření pro migraci, tedy v praxi nainstalovat čistou Joomlu 3x a pomocí rozšíření naexportovat data ze staré Joomly... (třeba j2xml). Případná rozšíření třetích stran převedete vždy dle návodu pro to které rozšíření...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum