Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Chybné zobrazení administrace

24. kvě 2017 14:16 #131508
Chybné zobrazení administrace od Wolfíí
Pokročilý uživatel
Ahoj, dobrý den,
prosím o pomoc, dnes jsem si všimla, že u jednoho mého webu se v administraci nezobrazují některé ikonky a místo nich se zobrazují různé znaky. V příloze přikládám print screen úvodní strany. Dnes jsem aktualizovala rozšíření a po dokončení aktualizace jsem problém zaregistrovala, nevím ale, zda tam problém byl ještě před aktualizací nebo až potom, bohužel jsem si nevšimla. Potom jsem ještě aktualizovala verzi Joomly. Nedávno jsme také přidávali kód do .htaccess na upravení adresy z http na https. Jiné změny na webu neproběhly. Zkoušla jsem i změnit šablonu, zda není problém v ní, ale ve všech šablonách se ikonky nezobrazují, jak by měly. Prosím, nevíte, v čem by mohl být problém?
Přílohy:

24. kvě 2017 20:15 #131517
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste Joomlu přeinstalovat balíčkem poslední plné verze, myslím, že se to opraví...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Wolfíí

24. kvě 2017 21:05 #131521
Odpověď od Wolfíí
Pokročilý uživatel
Bohužel to nepomohlo :-(

25. kvě 2017 08:06 #131525
Odpověď od Cufe
Admin
Ctrl+F5 a potom ještě F5 nepomůže? Případně jiný prohlížeč, jiné PC zobrazují stranku stejně? ...tedy zkusit promazat cache prohlížeče?

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

25. kvě 2017 15:53 #131527
Odpověď od Wolfíí
Pokročilý uživatel
Tak nakonec pomohla skutečně přeinstalace Joomly, ale jen přes FTP. Přeinstalace přes administraci nepomohla.
Díky!

25. kvě 2017 19:10 #131529
Odpověď od Bong
Moderátor

Wolfíí napsal: Tak nakonec pomohla skutečně přeinstalace Joomly, ale jen přes FTP. Přeinstalace přes administraci nepomohla.
Díky!

Tak to bylo myšleno. Jenže už se mi nechtělo psát tu větu: Nainstalujte poslední plný instalační balíček v administraci Joomly tak, jako kterékoli jiné rozšíření...
To, že vám to nešlo přes automatickou aktualizaci by mohlo ukazovat na problém s oprávněními - vlastnictvím složek a souborů.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum