Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

reCaptcha pomoc

04. kvě 2017 14:55 #131261
reCaptcha pomoc od Lucia Kubeková
Uživatel
Dobrý deň.
Neviem či môžem aj prostredníctvom tohoto blogu niekoho osloviť a požiadať o pomoc. Na svojej stránke som ako administrátor inštalovala reCaptcha plugin. Zrejme som urobila niečo zle, pretože ked som sa do účtu chcela znovu prihlásiť vypísalo mi nasleodné hlásenie : ERROR for site owner: Invalid site key
Vôbec na nevpustí do konta. Neviem kde som spravila chybu. Ďakujem krásne za každú radu.

04. kvě 2017 17:19 #131264
Odpověď od Cony
Moderátor
Nějak jste si reCaptchu špatně nastavila. Vypněte jí v globální konfiguraci - tj. přímou editací souboru configuration.php. Najděte řádek s

public $captcha = 'recaptcha';

a změňte jej na

public $captcha = '';

Poděkovali: Lucia Kubeková

04. kvě 2017 21:50 #131268
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel
jel jsem dle videa od stawebnice a super.


Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.
Poděkovali: Lucia Kubeková

05. kvě 2017 23:56 #131287
Odpověď od Lucia Kubeková
Uživatel
Tak presne toto som mala urobiť kým som si nainštalovala reCaptcha. Keď som generovala site kye a sicrit kye nezadala som dolu do toho okna nič . Kľúče som skopírovala tam kde mali byť skopírované - ale test overenie - ktoré som previedla mi na admin.stránke neprebehlo dobre . Len som sa ponáhlala - zavrela pc a že dokončím potom. Lenže ked som sa potom chcela prihlásiť už sa nedalo. Takže teraz nový - síce správne vygenerovaný key - nemám kde zadať.....

06. kvě 2017 00:30 #131288
Odpověď od Lucia Kubeková
Uživatel
Kde by som ten súbor mala hladať? V priečinkoch PC ? Som amatérka. So stránkou som sa zoznámila pred krátkou chvílou a nainštaliovanie reCaptchy mi poradili na podobnom fore. Len najprv som si mala zhliadnuť video ako sa to robí kym som to pokazila .
Na WassUp Real Time Analytics - plugin ktorý som si tiež inštalovala a bolo to lahké, mi podla IP adries vykazoval návštevnosť z Ruska, Ukarajiny ale aj Severná Amerika , Francúszko. Ale všetko pochybné stránky. Sme menší penzionik - a hned tak velký záujem mi bo podozrivý . Chcela som to eliminovať zo štatistík - a stalo sa mi to , že sa do svojho admin účtu už nemôžem prihlásiť.
Ak mi môžete pomôcť , tak o to prosím. Bola som už na vela blogoch a nik nič..... cele som si to dokazila
Ďakujem, Lucia

06. kvě 2017 01:30 #131289
Odpověď od Bong
Moderátor
Cony vám to tam v předchozím příspěvku všechno píše, přečtěte si to.
Musíte upravit soubor configuration.php, který najdete přímo v kořenové složce Joomly.
K souboru se dostanete přes FTP.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Lucia Kubeková

Powered by Fórum