Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

COM_KUNENA_X_TOPICS_MORE

30. dub 2017 22:30 - 30. dub 2017 22:34 #131221
COM_KUNENA_X_TOPICS_MORE od Goroslavomir
Pokročilý uživatel
Zdravím Joomláci. Po aktualizácii komponenty Kunena mi vo fóre zobrazuje takéto texty: COM_KUNENA_X_TOPICS_MORE. Neviete prosím, čo sa s tým dá robiť? Ďalšia čudná vec je, že keď chcem vytvoriť novú tému, tak zobrazenie je úplen rozbité, prikladám v prílohe. Vopred ďakujem.




Přílohy:

01. kvě 2017 01:35 #131224
Odpověď od Bong
Moderátor
Toto se stává pokud aktualizujete na nové verze moc brzo a překladatelé ještě neupravili soubory překladu. To, co se vám objevuje (COM_KUNENA_X_TOPICS_MORE a podobně) jsou řetězce překladu, pokud se objeví, pak to znamená buď, že soubor překladu řetězec neobsahuje, nebo tento není přeložen do vámi používaného jazyka.

Sežeňte kompletní nový překlad, nebo doplňte potřebné sám. Případně zkuste downgradovat Kunena...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

01. kvě 2017 10:59 #131225
Odpověď od Goroslavomir
Pokročilý uživatel
Pochopil som a ďakujem. Nahodil som zasial EN balík a v nastaveniach som zapol, by sa pri absencii prekladu zobrazoval EN preklad. Počkám na balík SK.

Neviete, čo môže byť s tými chybami v zobrazení. Napríklad zadám Nová téma a pri zobrazení je to akési čudné. Nezobrazujú sa ikony formátovania, sú tam prázdne miesta, ale keď nad tým prebehnem kurzorom, tak sa ponuka vyroluje. Zobrazenie ide po pole vloženia príspevku, potom je dlho dlho prázdno a až po skolovaní nadol je zase tlačítko Odoslať, Prihlásenie sa k odberu a tlačítko Príloha.


Přílohy:

01. kvě 2017 11:40 #131227
Odpověď od Bong
Moderátor
Konkrétně se zobrazením poradit nedá, když neuvedete odkaz na stránku s chybou....
Nejspíše se nějak pere vaše šablona s šablonou Kunena.

V adminstraci Kunena Fórum: Šablony si zkuste přepnout na jinou šablonu, třeba stejnou, ale pro starší verzi Kunena.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum