Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Neschopnost instalovat rozsirenia

21. dub 2017 03:45 #131091
Zdravim , som tu novy ale zatial som na fore nenasiel odpoved na moj problem.

Zaregistroval som si joomlu a hned som narazil na problem , chyba mi moznost instalovat rozsirenia , vobec v tom paneli nieje, prihlasujem sa ako administrator a teda sa nemozem spravit superuserom. Ale ja som predsa jediny pouzivatel tak preco niesom superuser? resp ako mam pokracovat ? dakujem . :(

21. dub 2017 05:50 #131092
Odpověď od Bong
Moderátor
Jak jste k te Joomle prisel? Pozadejte toho, kdo ji instaloval, nebo jejiho spravce superusera, at vam upravi opravneni.

Odesláno z mého Tab2A7-20F pomocí Tapatalk

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

21. dub 2017 13:12 #131094
Odpověď od Joxxo
Uživatel
Tak problem solved , instaloval som to sam , ale zistil som , ze ked mam free plan tak nemam odomknute vsetky veci , ani instalovanie rozsireni, nechapem ako novy uzivatel ked chcem vediet co to dokaze a rozhodnut sa ci to bude pre mna lepsie ako doterajsi WIX , musim si to prve zaplatit .... riadna blbost , na zaklade toho free kde nieje nic je to riadna blbost.

21. dub 2017 13:25 - 21. dub 2017 13:26 #131095
Odpověď od Bong
Moderátor
Proto se vas ptam o co se jedna. Joomla neni placena, neni v ni zadny free plan a podobne. Vse mate plne pod kontrolou...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

21. dub 2017 13:33 #131096
Odpověď od Joxxo
Uživatel
Ok tak trocha to rozpisem , pozrel som si par porovnani Drupal / Wordpress / Joomla , zistil som , ze Joomla by mohla byt pre mna fajn,kedze by som chcel spravit web pre moju realitnu kancelariu , momentalne bezim na WIX ale tam mi chyba kopa veci ako filtrovanie ponuk atd. Siel som na stranku www.joomla.com/ zadal som moju subdomenu , email a heslo a klikol na launch your site. Pokracovanie je v screenshotoch. som jediny administrator - teda super user prava si dat nemozem , a nema mi ich kto dat kedze som jediny.


Trocha som teda zmeteny ked je zdarma , lebo aj odpoved z podpory mi prisla : The free Joomla.com doesn't come with superuser permissions. If you want to have full rights and unlock the full potential of Joomla, you can upgrade to the paid version.

Regards, Ivaylo D.

The Joomla.com Team


Dakujem za rady
Přílohy:

21. dub 2017 13:49 #131097
Odpověď od Cony
Moderátor
joomla.com je hosting s předinstalovanou Joomlou, ne Joomla! jako taková. Je to jedna z variant, jak si rychle vytvořit stránku v Joomle, nebo jak si odzkoušet zdarma základní funkce Joomly. Pokud máte svůj hosting, stáhnete si Joomlu a nainstalujete k sobě na hosting. Některé hostingy mají dokonce v administraci tlačítko na rychlo instalaci Joomly.
Poděkovali: Joxxo

Powered by Fórum