Přihlásit se

Joomla! 4.3.0 aktualizace (18 dub 2023)

Joomla 4.3.0 je nyní k dispozici ke stažení. Jedná se o vydání, které opravuje několik menších chyb a přidává nové zajímavé funkce. Joomla! 3.10 bude i nadále podporována bezpečnostními opravami až do 17. srpna 2023, což vám dává dostatek času na naplánování přechodu na Joomla! 4 a případnou aktualizaci rozšíření na verze kompatibilní s Joomla! 4.

Facebook - WEB

15. dub 2017 18:33 #131051
Facebook - WEB od Koudy
Pokročilý uživatel
Ahoj, mám myšlenku na web vkládat krátké informace jako srazy, vydání článku na jiném webu, zajímavosti. Asi formou zprávy na facebooku. A modulem v joomle, tak jsem zkoušel řadu Facebook displey . Některé šli dobře rozchodit, ale pak jsem narazil na problém s rozhození šablony při změně velikosti okna.
Šablony používám jen od YooTheme, jsou super. Ale modul Facebook displey se neumí přizpůsobit. Alespoň s těch 5-6 co jsem zkusil to neuměli.
Je nějaká jiná možnost provázanosti Web – Facebook?

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.

16. dub 2017 08:56 #131057
Odpověď od Bong
Moderátor
Ty free FB rozšíření většinou držely vzhled FB a v šabloně to pak nevypadalo nijak úžasně. Možná nezbude než se poohlédnout v placených, některé vypadají dobře a responsivně.

Obráceně to možná bude jednodušší. Publikace nového článku, události a další, se dají z webu na FB automaticky přenést třeba pomocí AutoTweet NG

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Koudy

Powered by Fórum